Hlavní obsah

Andrea Bocelli opět v Praze. Pořiďte si vstupenku, dokud je čas!

Foto: JV Agentura

Nenechte si ujít koncert Andrea Bocelliho!

Proslulý italský tenorista vystoupí v Praze na koncertě „Vánoční romance“ 28. listopadu 2015 od 20 hodin. Hledáte tip na super dárek? Vstupenka jistě potěší každého!

Článek

Andrea Bocelli už v roce 2013 zcela oslnil do posledního místa vyprodanou O2 arénu. Vstupenky byly nedostupné již několik měsíců před koncertem a příznivci, na které se nedostalo, dostali příslib, že se světová hvězda do Prahy brzy vrátí.

Charismatický zpěvák vážné i populární hudby, jehož hvězda začala strmě stoupat v devadesátých letech, stihl v poslední době vydat veleúspěšné album Manon Lescaut ve spolupráci s Plácidem Domingem a Anou Maríou Martinéz a letos v dubnu obdržel na „Billboard Latin Music Awards“ v Miami cenu za celoživotní dílo jako velvyslanec italské hudby, který prodal na celém světě přes 80 milionů alb.

Foto: JV Agentura

Bocelliho píseň Tomorrow in Milan (La forza del sorriso), kterou složil Andrea Morricone (syn Enia Morriconeho), se stala symbolickým zahájením příprav světové výstavy Expo 2015.

Koncerty Andrea Bocelliho jsou proslavené repertoárem napříč žánry a skvělými duety s hvězdami jako Zucchero, Sarah Brightman, Tony Bennett, Christina Aguilera či Céline Dion. Patrony Bocelliho začátků byli Luciano Pavarotti a Zucchero. Proslavila ho píseň Con Te Partiro, kterou pak nazpíval právě se Sarah Brightman v nezapomenutelném duetu Time to Say Goodbye.

Na romantickém předvánočně laděném koncertu nabídne Andrea Bocelli klasické árie z nejslavnějších italských i světových oper, možná jedno až dvě překvapení a samozřejmě i skladby úzce spjaté s atmosférou Vánoc. Bocelliho doprovodí jako vždy Český národní symfonický orchestr se svým sborem pod taktovkou maestra Marcella Rotyho a další vzácní hosté, jejichž jména budou zveřejněna později.

Vstupenky jsou v prodeji od pondělí 6. 10. 2014 v síti Ticketportal v kategoriích od 950 Kč až po VIP Platinum balíček za 12 500 Kč. Nejlepší vstupenky jsou již teď – rok dopředu – z poloviny vyprodány.

VIP Platinum balíček obsahuje nejen vstupenky na nejluxusnější místa přímo před pódiem, ale také dárek a koktejl před zahájením koncertu.

Další informace na Jvagentura.cz a Andreabocelli.com.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama