Hlavní obsah

Bleskové festivalové proměny: Která dívka prokoukla nejvíce?

Foto: Jakub Jurdič
2. 7. 2018

Myslíte si, že na proměnu potřebujete dlouhé hodiny? Ale kdepak! Přesvědčili jsme se o tom na víkendovém festivalu Aerodrome. Na bleskové proměny festivalových návštěvnic stačilo našim vizážistkám jen několik minut. Podívejte se na výsledky!

Článek

Bez ohledu na to, jak bujarý večírek máme za sebou, chceme se všechny cítit pohodlně a jako ve svém. Jenže prostředí festivalu nám tento komfort leckdy znesnadňuje. I proto se redakce Proženy.cz rozhodla, že všem návštěvnicím zkrátí čekání na jednotlivá hudební vystoupení – a to skutečně stylově.

Na festivalu Aerodrome, který se konal 28. až 30. června na letišti v Panenském Týnci, jsme připravili VIP lounge zónu jen pro ženy, kde se mohly nechat učesat, nalíčit, dát si masáž anebo speciální dámskou variantu ginu s tonikem. Spousta přítomných dívek to uvítala, a tak na tomto malém, čistě ženském ostrůvku uprostřed obrovského festivalu bylo pořád plno a vládla tu uvolněná a pohodová atmosféra.

A aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se, že deseti vyvoleným udělají naše profesionální vizážistky bleskovou proměnu. Vy teď můžete posoudit, jak moc se to podařilo, a navíc ještě vyhrát hodnotnou kosmetickou cenu (Zajímá vás, jakou? Dočtěte do konce)! A jestli se chystáte na některou z těchto akcí, můžete se na nás také přijít podívat a třeba se i proměnit. My se na vás v našem trucku budeme těšit už 28. července na Benátské noci!

Kristýna, 19 let, Obříství

Foto: Jakub Jurdič

Kristýna s kamarádkou Michaelou byly první odvážné, které usedly do křesel našich vizážistek

Michaela, 31 let, Obříství

Foto: Jakub Jurdič

A hned nám posloužily i jako úspěšný tahák pro další nesmělé, které se rozhodovaly, zda do proměny jít, či nikoliv. Ani se nedivíme, moc jim to slušelo!

Aneta, 26 let, Praha

Foto: Jakub Jurdič

Velké změny někdy nebyly potřeba, jako třeba u Anety, kde i rudá rtěnka dokázala pořádnou proměnu

Eliška, 25 let, Plzeň

Foto: Jakub Jurdič

Eliška, která se většinou příliš nelíčí, si odvážně nechala udělat výraznější barevné stíny a rozhodně neprohloupila!

Anna, 33 let, Praha

Foto: Jakub Jurdič

U Anny stačilo trochu zvýraznit oči, přidat pořádný úsměv a změna byla na světě

Nicole, 25 let, Plzeň

Foto: Jakub Jurdič

I v případě Nicole pomalu stačilo jen nanést výraznou rtěnku a rázem prokoukla

Hana, 24 let, Maňa, SK

Foto: Jakub Jurdič

Výraznější oční stíny přidaly Hance na jejím kočičím pohledu

Terezie, 18 let, Zbiroh

Foto: Jakub Jurdič

Terezie se během sobotního dopoledne stihla na sluníčku přismahnout, ale pro vizážistky to rozhodně nebyl nepřekonatelný problém

Eva, 26 let, Močenok, SK

Foto: Jakub Jurdič

Eva přišla na proměnu s kamarádkou, a jak se na správnou parťačku sluší, i ona se rozhodla vyzkoušet bleskovou práci našich vizážistek

Kristína, 21 let, Mudroňovo, SK

Foto: Jakub Jurdič

Kristina – skoro jako jediná – přišla takřka nenalíčená a o to byla proměna znatelnější

Chcete získat krásný dárek? Odpovězte níže v diskuzi na otázku „Která z proměn se vám nejvíce líbí a proč?“ Nejoriginálnější příspěvek v diskuzi odměníme kosmetickým balíčkem značky Urban Decay v hodnotě 2000 Kč.

Dárkový balíček obsahuje fixační sprej All nighter make.up setting spray, který chrání líčení před vnějšími vlivy, působí matně, takže se nebudete lesknout a i po celém dni v jednom kole budete vypadat, že jste se zrovna nalíčila. Dále dostanete tužku na oči 24/7 Glide-on eye pencil, která je dlouhotrvající a voděodolná. Do třetice pak na vás čeká rtěnka Vice lipstick, která je dlouhotrvající, a to díky patentovanému systému Pigment Infusion System. Na rtech pak vypadá dokonale sametově!

Více o pravidlech se dočtete zde.

Foto: archiv Urban Decay

Kosmetický balíček americké značky Urban Decay obsahuje fixační sprej, rtěnku Vice a tužku na oči 24/7. Hodnota celého balíčku je 2060 Kč

HLASUJTE: Která proměna vás zaujala nejvíce?
Kristýna, 19 let
42.8 %
Michaela, 31 let
3.1 %
Aneta, 26 let
8.2 %
Eliška, 25 let
1.8 %
Anna, 33 let
3.4 %
Nicole, 25 let
8.1 %
Hana, 24 let
16.7 %
Terezie, 18 let
3.4 %
Eva, 26 let
3.4 %
Kristína, 21 let
9.1 %
Celkem hlasovalo 2099 čtenářů.

Komentovat můžete do úterý 3. 7. 2018, a to do 23:59. Nejzajímavější odpověď vybereme ve středu 4. 7. 2018 ve 12 hodin a poté zveřejníme na facebookových stránkách Proženy.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek