Hlavní obsah

Celebrity s větším zadečkem: Proměnily ho v přednost!

Foto: Isifa

Kate Upton patří k modelkám, které proslavily právě svůdné ženské křivky

Trápí vás větší zadeček? Proměňte ho ve svou přednost! Velké pozadí nemusí být v módě nutně na obtíž, jak vás přesvědčí dnešní výběr celebrit, které ho povýšily na svou poznávací značku.

Článek

Před pár týdny jsme vám ukázali, jak skvěle se dokáží obléknout slavné krásky s velkými ňadry, dnes se zaměříme na jejich kolegyně, které umí prodat své nepříliš malé, ale přitom sexy pozadí! Pokud tedy máte i vy dojem, že k vám byla příroda v zadních partiích štědrá, zkuste se inspirovat stylingy těchto slavných žen s krásnými křivkami.

Jennifer Lopez

Foto: Isifa

Jennifer Lopez je na své křivky patřičně hrdá. Šaty obepínající figuru, rozevláté tuniky, úzké kalhotové kostýmy i sexy podiové kostýmy. V tom všem vypadá takhe herečka a zpěvačka fantasticky!

Beyoncé

Foto: Isifa

Beyoncé je další hvězdou, která své křivky hrdě zdůrazňuje

Shakira

Foto: Isifa

A do třetice Shakira. Když své boky roztančí na hit Hips Don't Lie, je opravdu na co se dívat

Kate Upton

Foto: Isifa

Téhle teprve jednadvacetileté modelce její ženské tvary dokonce zajistily místo na prestižní titulce slavného plavkového vydání magazínu Sports Illustrated

Nicki Minaj

Foto: Isifa

Velmi výstřední a rozhodně nepřehlédnutelná. Taková je rapperka Nicki Minaj. Ať už si na sebe oblékne cokoli, můžete si být jisti, že její prsa i zadek v tom náležitě vyniknou

Jennifer Love Hewitt

Foto: Isifa

Herečka Jennifer Love Hewitt je na své proporce střídavě pyšná, a střídavě je z velikosti svého zadečku nešťastná. Podle nás ale být rozhodně nemusí!

Serena Williams

Foto: Isifa

Tenistka Serena Williams je samý sval. Její vypracované pozadí přitom uvádí v úžas nejen tenisové fandy, ale stále častěji i návštěvníky různých společenských akcí

Inspirovaly vás dnešní krásky?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.