Hlavní obsah

Chcete mít krásné zuby? Čistěte je šetrně, ale důkladně

Foto: Philips.cz

Během dvou minut odstraníte plak i skvrny, zajistíte si zdravé dásně a zároveň máte jistotu, že zuby nedrhnete moc

Dopřát dásním nejlepší péči, odstranit plak, ale zbytečně nedřít. Pro sonický kartáček je to hračka.

Článek

Všichni víme, že si zuby čistíme proto, abychom je zbavili plaku. Jenže jak moc na kartáček tlačit, abychom důkladně odstranili plak a ideálně i pigmentové skvrny a zároveň si nepoškodili zubní sklovinu, nebo si příliš razantním drhnutím tvrdým kartáčkem dokonce neodhalili zubní krčky?

„Za sebe mohu doporučit sonické zubní kartáčky. Sonická technologie je k zubům mnohem šetrnější než manuální kartáčky a zároveň dokáže spolehlivě rozrušit povlak v oblasti zubního krčku a setřít ho pryč. A během toho ještě přivádí k linii dásní a částečně i do mezizubních prostor okysličenou tekutinu tvořenou ze slin, vody a pasty, která ničí bakterie,“ popisuje dentální hygienistka Jana Křepelková a dodává: „A kromě toho si se sonickým zubním kartáčkem vyčistíte zuby výrazně rychleji než s manuálním a díky široké škále kartáčkových hlavic můžete cílit na specifické problémy.“

Foto: Philips.cz

Sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean je k zubům šetrnější než kartáček manuální. A čistí rychle a důkladně

Pro citlivé krčky i rovnátka

Nový sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean dokonce dokáže sledovat, jestli na něj při čištění zubů netlačíte moc. A pokud to přeženete, ihned vás upozorní, abyste věděla, že s tím máte přestat. Zároveň si můžete u vybraných modelů navolit režim čištění Gum Care, který na závěr čištění dopřává dásním jemnou masáž a zlepšuje tak jejich kondici o 100 % v porovnání s kartáčkem manuálním. Hodí se tak i pro citlivé zubní krčky, které ze všeho nejvíc potěšíte, když na kartáček nasadíte hlavici Sensitive. Ta je díky mimořádně měkkým vláknům k zubům i dásním velmi šetrná a zároveň z nich dokáže odstranit všechen škodlivý plak. Kromě citlivých krčků si kartáček poradí i s rovnátky, výplněmi nebo korunkami.

Foto: Philips.cz

Vybrat si můžete z několika atraktivních barevných odstínů kartáčku

Výměnu vám ohlídá

To ale není vše. Abyste měla úsměv ještě krásnější, je nutné odstranit ze zubů i skvrny od kávy, čaje nebo vína. K tomu je určen režim White, který si na kartáčku můžete zvolit a ještě jej doplnit hlavicí Premium White nebo Optimal White, které jsou pro boj s pigmenty vybavené hustším uspořádáním vláken uprostřed hlavice. Po zapnutí vám také kartáček odměří dvě minuty rozdělené na čtvrtiny, abyste si čištění mohla lépe rozvrhnout. A protože je i hlavice u sonického kartáčku nutné pravidelně měnit, Philips Sonicare ProtectiveClean sám hlídá, jak dlouho a intenzivně konkrétní hlavici používáte, a upozorní vás na nutnost výměny.

Foto: Philips.cz

Často cestujete? Oceníte praktické cestovní pouzdro na kartáček, které je u vybraných modelů součástí balení

Kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean se prodává v šesti barevných variantách, na jedno nabití vydrží pracovat až dva týdny a součástí balení je i cestovní nabíječka a u vybraných modelů i praktické cestovní pouzdro.

Více na www.philips.cz/sonicare.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek