Hlavní obsah

Dana (41) zhubla 50 kilo za rok! Jak to dokázala?

19. 3. 2019

Že i obyčejná fotografie může znamenat zásadní životní změnu, dokazuje příběh Dany (41). Ta se uviděla na fotce z rodinné oslavy, a málem se nepoznala. Tehdy vážila 112 kilo, a rozhodla se, že takhle to dál nejde. Začala hubnout, a za necelý rok dokázala shodit více než 50 kilo!

Článek

Ve 40 letech vážila Dana (41) přes metrák. Pak se uviděla na fotce, a rozhodla se naprosto překopat svůj dosavadní životní styl. Chtěla se zase cítit přitažlivě, a hlavně – být zdravá! Proto vysadila sladké nápoje a začala chodit několik tisíc kroků denně (10 000 kroků denně: Tohle se stane, když začnete chodit!). Po prvních dvaceti kilech, která dokázala zhubnout úplně sama, bez pomoci výživové poradkyně nebo trenéra, podstoupila operaci žaludku a shodila dalších třicet. Celkově je Dana dnes lehčí o neuvěřitelných 52 kilo!

Dana nám do redakce napsala e-mail, že by se ráda zúčastnila naší proměny, aby mohla inspirovat ostatní čtenářky a dokázala, že všechno jde, když se chce. Že zajeté návyky v jídle a počáteční lenost ke cvičení stojí za to překonat. Cítí se skvěle jako nikdy a je právem hrdá na to, co dokázala. Však posuďte sami, jak senzačně dnes vypadá!

Dokázali byste mít také tak silnou vůli jako Dana?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.