Hlavní obsah

Diane Keaton (74): Z prvotřídní herečky módní ikonou

Foto: Profimedia.cz

Měla vždy svůj zcela jedinečný pohled na módu, ale poslední rok do toho šlápla naplno a stala se z ní konkurentka všech mladých módních blogerek. Diane Keaton (74) vypadá senzačně, stejně jako její šatník. Pojďte se podívat, co s čím kombinuje.

Článek

Legendární herečka byla vždy známá svým originálním stylem oblékání. Pánské prvky se staly jejím módním rukopisem i na plátně, například ve filmu Annie Hall (1977) nebo později v Klubu odložených žen (1996).

Roláky, košile, obleky, vypasovaná i oversized saka, originální doplňky v podobě klobouků, kravat, výrazných pásků a šál – všechny tyto kousky jsou základní stavební kameny její skříně. Často ji můžete vidět i v širokých sukních, ale vždy k nim dodá maskulinní elementy.

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Pánské kostýmy milovala už od mládí a tahle láska jí vydržela celý život. Dnes čítá její sbírka obleků nespočet kousků

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): I sukně mají v její garderobě místo. Miluje jak pouzdrové, tak i nadýchané objemné modely. Ráda je ale zkrotí hrubšími botami a klidným, jednoduchým vrškem

Diane Keaton se rozhodně nebojí experimentovat. Je věrná černé, bílé a šedivé barvě, ale co se týče střihů, je připravená vyjít do ulic i v těch nejodvážnějších modelech. Ráda také kombinuje elegantní klasiku s denimem nebo kůží a to dodává jejím lookům moderní švih.

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Modely, za které by se nestyděla žádná street style hvězda. Vypadá to, že Diane šlape mladým pěkně na paty

Zdá se, že se s přibývajícím věkem rozhodla ovládnout sociální sítě, a rozšířit tak počet svých obdivovatelek. Novopečená blogerka téměř každý den vystavuje na Instagramu své selfie, kde předvádí outfity dne.

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Dochází vám nápady, co zajímavého si na sebe vzít, a hledáte svěží inspiraci? Začněte sledovat její účet @diane_keaton a rozhodně nebudete zklamané!

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Minimalistické barevné pojetí a extravagantní siluety herečka oživuje kreativními doplňky. Hlavně ale nesmí chybět klobouk. Miluje plstěné modely, buřinky, cylindry, barety i kšiltovky

Se stovkami tisíc sledujících má nakročeno stát se jednou z nejvlivnějších módních influencerů. Třeba se za chvíli dočkáme i jejích přímých přenosů z prvních řad fashion weeků, nebo třeba nějaké spolupráce s návrháři.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek