Hlavní obsah

Do plavek! Letos jsou v módě khaki, kostkované i neonky

Foto: Greta Blumajerová
22. 5. 2017

Pokud jste se někdy probíraly zbytky bikin a marně hledaly díly, které by k sobě ladily, budete s námi souhlasit. Nákup plavek patří k činnostem, které se nevyplácí odsouvat. A letos to platí dvojnásob!

Článek

Pohráváte-li si s myšlenkou, že byste si pořídily nové plavky, seberte odvahu (všechny víme, jak umí být některé kabinky nemilosrdné) a vyrazte na nákupy. Pokud budete tento úkol oddalovat až do vaší dovolené (ruku na srdce, opravdu se vám podaří zázračně shodit o dvě konfekční velikosti?), mohlo by se snadno stát, že odejdete s nepořízenou. Plavky je zkrátka ideální obstarávat ještě před začátkem léta. Vyberete si?

Překvapivá khaki

Pokud sledujete trendy (nebo jednoduše naši módní rubriku), dobře víte, že se do kolekcí pro jaro/léto vkradly khaki odstíny, které jsou obvykle spojovány spíše s podzimem. Jste příchodem tlumenějších barev nadšené? Pořiďte si khaki plavky a nezapomeňte využít jejich variabilitu. Skvěle vypadají v doprovodu tropických motivů a dřevěných doplňků.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (COS, horní díl za 700 Kč, spodní 550 Kč), košilové šaty (H&M, 899 Kč), náramky (Mango, 399 Kč/2 kusy), náhrdelník (Claire´s, 269 Kč)

Alternativa k bikinám

Na jednodílné plavky se už dávno nepohlíží jako na nějakou nouzovku. V obchodech čeká tolik zajímavých kusů, že je do své sbírky ochotně zařadí i zaryté milovnice bikin. Trendovou záležitostí jsou plavky, inspirované světem sportu. A nebojte, vůbec nevadí, že v nich nebudete dávat bazén za bazénem…

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Tommy Hilfiger, prodává Van Graaf, 2499 Kč), kšiltovka (Topshop, 599 Kč), hodinky (Reserved, 599 Kč/2 kusy), náušnice (Claire´s, 329 Kč/set), boty (Ipanema, prodává Destroy, 1090 Kč)

Foto: archiv firem

Letité žabky vyměňte za pár, který budete moct hrdě předvést

1. Žabky Ipanema

Koupíte ZDE za 689 Kč

2. Žabky Ted Baker

3. Žabky Melissa

Neonky

Pakliže jsou pro vás výrazné barvy v podstatě synonymem pro slovo plavky, máme pro vás dobrou zprávu. V nových kolekcích najdete i spoustu nepřehlédnutelných „svítivek“. Jeden příklad za všechny? Neonově modré plavky s pásky.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Calvin Klein, horní díl za 1499 Kč, spodní 899 Kč), náušnice (Reserved, 129 Kč/set)

V kost(ič)ce

Tuhle kostičku můžete znát pod pojmem gingham nebo vichy a ať už preferujete jakýkoli název, můžete si být jisté, že ji nevidíte naposledy. Kostkovaný vzor, připomínající ubrus, se totiž prolíná napříč kolekcemi. A pak že nic není černobílé!

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (H&M, 799 Kč/díl), náušnice (Bijou Brigitte, 149 Kč), prsten (C&A, 139 Kč)

Trend, který neomrzí

Květinové motivy a léto. Uznáváme, je to v podstatě klišé, ale kdo by odolal, když se i letos návrháři předhánějí v tvorbě atraktivních potisků? Mezi rozkvetlými plavkami nás zaujaly světlounké bikiny s háčkovanými detaily (doporučujeme si ve fotogalerii prohlédnout zadní stranu vršku).

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (H&M, 599 Kč/díl), šortky (F&F, 399 Kč), sluneční brýle (Topshop, 499 Kč), náramek (Marks & Spencer, 399 Kč), sponka (Lindex, 129 Kč)

Foto: archiv firem

Přiznejte se, kolik už jich máte ve sbírce?

1. Sluneční brýle Relax

2. Sluneční brýle Guess

Koupíte ZDE za 2280 Kč

3. Sluneční brýle Gant

Koupíte ZDE za 1919 Kč

Náš tým a poděkování

  • Styling - Mariya Patrovská
  • Vizáž - Jana Darmovzalová
  • Modelka - Lucie Pokorná (Czechoslovak Models)
  • Městský bazén Mladá Boleslav - Na Celně 1456, Mladá Boleslav III, www.bazenmb.cz

Které plavky vás zaujaly? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek