Hlavní obsah

Dokonalá a sexy postava za krátký čas

Vrhněte se do cvičení s Janem Andělem!

Minimální úsilí, maximální výsledky. To je nová revoluční metoda cvičení. Ještě nikdy nebylo snadnější dosáhnout dokonalé postavy za tak krátkou dobu.

Článek

Nezáleží na tom, jestli jste muž nebo žena, výsledků dosáhne každý...

Vážení přátelé, kteří chcete něco udělat se svojí postavou, jmenuji se Pavla Záhorská a mám se s vámi o co podělit.

Před 2 lety jsem začala mít problém se svojí postavou, jako je celulitida, silnější stehna, nevysvětlitelné přibírání na hmotnosti, bolesti kloubů a také mě trápilo ochablé břišní svalstvo. Pocítila jsem bezmoc, jelikož jsem ze studu přestala chodit plavat, což byl můj oblíbený sport. Bála jsem se sníst cokoli tučnějšího, aby se to neprojevilo na mé postavě. Záviděla jsem svým přátelům, kteří si mohli dopřát cokoli a nemuseli se bát, že přiberou na hmotnosti. Tyto neblahé problémy měly vliv i na mou psychiku a celkovou pohodu.

To hrozně vypadající bříško, nepěkný zadek a celkově nepřitažlivá postava mne donutily ke změně.

Začala jsem hledat na internetu, nakoupila všechny možné knížky se cvičením. Setkávala jsem se s řadou fitness trenérů a ve firmě Zdraví s úsměvem jsem dostala kontakt na Jana Anděla, který mi potvrdil mé nastudované informace, že mi efektivní cvičení může pomoci.

Vytvarujte si dokonalé břicho za minimum času

Pan Anděl mi vysvětlil pravidla, jak efektivní cvičení probíhá a jaký je nejúčinnější postup při mých problémech. Netušila jsem, jak rychle se dá pěkná postava a vitalita získat zpět, když člověk jde na problém od správného konce. Dokázala jsem to! Tato zpráva potěšila hlavně mého přítele, jelikož jsem ho opět začala přitahovat a nestyděla jsem se za sebe.

Proto jsem poprosila pana Anděla, jestli by mohl uveřejnit své principy z oblasti cvičení a budování krásné postavy také pro ostatní lidi, kteří mají podobné problémy.

Jak je jeho dobrým zvykem, byl ochotný a souhlasil.

S pozdravem Pavla Záhorská

Klientka ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s. r. o.

Zajímá vás tedy, jak získat pěknou postavu nebo přitažlivější pozadí a tím opět probudit vášeň ve vašem partnerském životě? Co přesně radí Jan Anděl?

Jaké jsou 3 hlavní principy, které doporučuji v boji za sexy postavu?

Vezmu vás pod svá křídla, kurz je ZDARMA

Pokud si myslíte, že stačí cvičit 2–3x týdně a pěkná postava se sama dostaví, jste na velkém omylu. Nové výzkumy potvrzují, že je potřeba cvičit častěji.

Znám osobně mnoho lidí, kteří se snažili vytvarovat postavu klasickým cvičením, ale bohužel marně. Oni se snažili držet zastaralých rad.

Princip číslo 2: Vhodná strava

Po použití prvního principu je třeba upravit stravovací návyky tak, aby nedocházelo k nadměrnému ukládání tuku v organismu vlivem nevhodné stravy. Většina lidí se v tento moment „zasekne“. A to je velká škoda. Lidé si většinou myslí, že budou muset držet nějaká drastická omezení. Ve svém bezplatném kurzu ale učím malé změny, které vedou k velkým výsledkům.

Princip číslo 3: Motivace

Pro trvalé udržení dobré kondice a pěkné postavy je třeba zažít určité návyky, které vám pomohou vyhnout se selhání.

Nepříjemné změny vám nikdy nepřinesou dlouhodobý efekt při snaze získat pěknou postavu, dokud

  • cvičení narušuje váš běžný den,
  • na cvičení se musíte přemáhat,
  • kvůli cvičení nestíháte své koníčky,
  • cvičení vás stojí moc peněz.

Pokud budete tyto principy využívat přesně tak, jak vám budu v bezplatném kurzu doporučovat, budete se divit, jak rychle lze získat pěknou postavu.

Podívejte se na výsledky, kterých dosáhnete při cvičení 6minutovky:

Pokud jste na pochybách, zda zvládnete pravidelně cvičit, tak bych vás rád ujistil, že ano, protože se nebude jednat o žádný radikální zásah do vašeho života.

90 % lidí, kteří se účastní mého kurzu, si myslí, že budou muset extrémně cvičit a držet drastická omezení. Poté jsou však mile překvapeni, když zjistí, že stačí cvičit pouze 6 minut denně...

Ptáte se sami sebe, jestli máte dostatečně silnou vůli? Pevná vůle není zase až tak rozhodující, jelikož režim, který jsem pro vás vytvořil, bude radost dodržovat. Možná vás to bude i dokonce bavit.

Jak tedy vypadá takové cvičení, kterým za krátký čas získáte skvělé výsledky?

Podívejte se na můj bezplatný kurz, který jsem pro vás natočil: http://videokurz.revolucnicviceni.cz/

Přitažlivé paže získáte za krátkou dobu

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.