Hlavní obsah

Dokonalá postava nemusí být nedosažitelným snem!

Foto: Stream.cz

Kdo by se nechtel svěřit do rukou profesionála, jakým například Jakub Bína opradu je?

Toužíte po dokonalých křivkách, pevné postavě nebo jen zdolat schody do třetího patra, aniž byste už v tom prvním lapala po dechu? Pak přestaňte snít a přijměte výzvu!

Článek

Tou by mohla být například účast na castingu čtvrté řady pořadu Zpátky na vrchol, který se od ledna vrátí na monitory internetové televize Stream.cz.

Změna je život. A ta, kterou odstartuje vaše přihláška do pořadu Zpátky na vrchol, bude nepřehlédnutelná. Stačí jen do 10. listopadu poslat na mail znv4-casting@seznam.cz krátké, minutu až dvě dlouhé video, ve kterém dáte vědět, kdo jste a co byste na sobě chtěla změnit. A pak už jen trpělivě čekat, až přijde pozvánka na casting, který proběhne 4. až 6. prosince v Praze.

Foto: Stream.cz

Nejde jen o to nechat si poradit, ale i skutečně cvičit

Rozhodující je přitom nadšení a odhodlání na sobě pracovat, nikoli místo bydliště. Takže pokud dokážete každý čtvrtek překonat vzdálenost z Ostravy, Brna, Aše nebo jen pár stanic metrem na pražský trénink, zbývá už jen poslední: překonat sama sebe. A to s vědomím, že pod vedením osobního trenéra Jakuba Bíny zhubla vítězka předchozí série o třiadvacet kilogramů tuku, a s motivací v podobě stotisícové výhry půjde samo.

Foto: Stream.cz

Vynaložená námaha musí přinést ovoce, to dá přece rozum

Foto: Stream.cz

Vytrvat, nevzdát to... Nedělejte si iluze, to si budete opakovat stokrát dokola

Více informací najdete na Facebooku Zpátky na vrchol. Tři předchozí řady seriálu, které neznaly poražených, si můžete pustit kdykoli na internetové televizi Stream.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek