Hlavní obsah

Editorial: Nevíte něco o kolegyni? Pošlete ji na dovolenou!

Foto: Greta Blumajerová

Začíná podzim a některé z nás to ještě táhne na dovolenou...

30. 9. 2013

Kolegyně Jana Ch. nám odjela na dovolenou. Do Vietnamu. Na tři týdny. Protože si chudinka předdělávala většinu svých tradičních vařicích seriálů, odjížděla v poněkud vyčerpaném stavu.

Článek

Všichni jsme si mysleli, že o ní teď skoro měsíc neuslyšíme. Věděli jsme naprosto přesně, co ji čeká každičký den z těch tří týdnů – kde bude, co tam podnikne, jak se tam dostane i kam odtamtud pojede. Čekali jsme, že si vypne telefon a až přijede, zahrne nás informacemi a fotkami.

Foto: Marie Bartošová

Focení módy je náš koníček. Co se bude nosit v říjnu?

Ale Janča překvapila! Myslím, že jsem o jejím životě nikdy neměla tolik informací, jako jich mám teď, když je pryč. Díky Facebooku víme v redakci všichni naprosto přesně, jaké je ve Vietnamu počasí, co Chmelda snídala, obědvala i večeřela. Máme zdokumentovaný každý její krok, každý pocit, každé jídlo, každou kuriozitku, zkrátka všechno, co tam prožila, co ji zaujalo, a dokonce i to, co ji nezaujalo. Jana se hlásí několikrát denně – s komentáři i fotkami. Mám pocit, že je tu s námi dokonce víc, než když byla přítomná a vařila zavřená v kuchyni.

Foto: Jakub Jurdič

Jana Chmelíková (vpravo) pro vás vaří s babičkou kdeco. A nikdy není chyba, abyste to zkusili podle jejich receptů také!

Pokud jste i vy vášnivé cestovatelky, přistupujete k dovoleným stejně jako Jana, a navíc máte doma muže-obdivovatele ženských půvabů, máme pro vás tento týden jeden inspirativní článek. Vyjde v úterý a popisuje trochu zvláštní mapku světa – jeden „odborník“ ji sestavil podle toho, jak mají kde ženy velká prsa :-). Pro ty, kdo mají rádi pro změnu módu, jsme zase přichystali tipy na říjnové „must-haves" nebo přehled kozaček, které zrovna teď seženete v obchodech. A na kuchaře čekají podzimní pomazánky nebo houbový souboj.

Přeji vám hezké babí léto!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.