Hlavní obsah

Feedeři: Lidé, kteří se snaží vykrmit partnera do stavu koule. Chápete to?

Foto: Profimedia

Sexuální úchylka permanentního vykrmování je jedna ze snad nejpodivnějších vůbec

Řekli byste, že být sexy dnes znamená být jedině štíhlý? Ve skutečnosti je zde poměrně dost početná komunita, která chce u svého sexuálního partnera pravý opak, aby přibral.

Článek

Možná jste někdy slyšeli o jisté osmatřicetileté Donně Simpson ze Spojených států, která plánovala, že se stane nejtlustší ženou na světě. Kupodivu ji v tomto snažení podporoval její partner, který jí ještě lil vysoce kalorické koktejly pomocí trychtýře přímo do úst…

Ve skutečnosti nejde o extra velkou raritu. Podobné vztahy se totiž pěstují i u nás, což dokládá internet, kde se podobní lidé sdružují a vyměňují si své zkušenosti.

Feeder a vykrmovaný

V zásadě lze ve vztazích, které jsou založené na potěšení z vykrmování a pojídání, vypozorovat dvě role. Ten, který vykrmuje, si říká feeder (z anglického slovesa feed krmit), jeho protějšek, který se pasivně nechá krmit a snaží se přibývat na váze, feedee, nebo gainer. Pohledem na internetové seznamky, a to i na ty české, zjistíte, že právě feedee je nedostatek, převládají ti, kdo chtějí vykrmovat.

Foto: Profimedia

Tak si to zkuste představit. Existují muži (a podle navštěvovanosti placených internetových záznamů z vykrmování jich není málo), které tahle paní sexuálně vzrušuje

Vykrmím tě, až se nepohneš...

Vztah mezi feederem a vykrmovaným může nabývat různých podob, od té poměrně lehké, kdy stačí, že feeder opatří dobré jídlo ve velkém množství a s radostí pozoruje, jak jeho protějšek jí a přitom se ho dotýká, až po extrémní podobu, kdy feeder krmí svůj protějšek koktejly pomocí trubice a trychtýře. Někteří přitom mluví o tom, že jejich cílem je, aby vykrmovaný přibral do té podoby, až bude zcela nehybný…

To, že jde většinou o nedostižný „ideál“, dokládá i americký psycholog Charles Palkowsi, který se problematice dlouhodobě věnuje: „Vykrmení do imobility byla pro všechny neuskutečnitelná fantazie. Něco, co si můžou představovat a snít o tom, ale je velice nebezpečné a nerozumné to uskutečnit.“

Jako hubnutí, ale naopak

Do této fáze naštěstí mnozí nedojdou. Ačkoli se vám to nemusí tak zdát, přibrat opravdu hodně kil není právě snadné. Feedeři mluví dokonce o tom, že jde o podobný proces jako hubnutí, ale přesně naopak… Velmi přitažlivý je pro tyto páry právě proces změny. Vykrmovaný se tedy nechává pravidelně vážit a fotit a obrázky, za které by se jiný styděl, jsou pro ně zdrojem potěšení a pýchy.

Na feederismus se však obecně pohlíží jako na sexuální úchylku, která může být blízká fetišismu: „Může jít o fetiš na jídlo nebo je to nějaké hraní rolí (jako na děti), nějaký scénář – moc, dominance, podřízení. Sexualizovat lze obecně cokoli,“ uvádí sexuolog Jiří Procházka.

Foto: Profimedia

Častý případ je ten, že když si partnerka konečně srovná v hlavě, kolik je dvě a dvě, a začně hubnout, partner ji opustí a jde hledat jinou kouli

Poškození zdraví je nezastaví

Při pohledu na obézní těla vykrmovaných každého musí napadnout, že je přibírání spojeno s nemalými zdravotními problémy, jako je například vysoký tlak, bolest páteře, či cukrovka. To ale příznivce tohoto trendu nijak neodrazuje. Tvrdí, že jsou si těchto rizik vědomi a akceptují je jako nevyhnutelné zlo.

Neškodná úchylka, nebo jde o oběti?

Komunita feederů není rozhodně přijímána jednoznačně a shovívavě. Ačkoliv v internetových skupinách vše vypadá tak, že s tímto životním stylem všichni zainteresovaní souhlasí, hlavně vykrmovaní vzbuzují otázky.

V mnoha případech totiž šlo o ženy (muži se také nechávají vykrmovat, ale mnohem méně často), které byly poměrně neatraktivní a obtloustlé již před nabíráním váhy. Je dost dobře možné, že jejich slabosti jejich partner využil a přinutil je tak trochu proti jejich vůli ke svým záměrům. Svou roli může hrát také sklon k sadismu a masochismu.

Dovedete si představit, že může někoho vykrmování vzrušovat? Máte někoho takového ve vašem okolí?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek