Hlavní obsah

Garážová vrata – design, krása a kvalita

Garážová vrata, na která se můžete spolehnout

Pokud se chystáte pustit do rekonstrukce svého domu či do stavby nového, určitě vám vrtá hlavou také to, jak vše nejlépe sladit barevně – garážová vrata, okna, fasádu…

Článek

Obyčejná plechová garážová vrata jsou dnes zastaralá, kazí celkový vzhled budovy a jejich automatizace je složitá a drahá. Jednoznačně nejlepším řešením jsou vrata sekční. Současné trendy vám dávají možnost vybrat si nejen podle používané techniky, ale i dle vzhledu.

Moderní trend na míru

Moderní trend se snaží co nejvíce přiblížit váš domov přírodě a do celkového vzhledu domu zakomponovat stále více přírodních prvků. Časy, kdy jste na trhu nalezli jenom základní barvy a naprostý nedostatek variability v dalším zpracování, jsou naštěstí již dávno pryč a svůj dům můžete opravdu dokonale vyladit dle svých představ.

Vrata s dřevěným dekorem jsou velice žádaná

Před více než 10 lety, roku 2002, uvedla společnost Lomax na trh jako světovou novinku ocelová sekční vrata v imitaci dřeva. Udala tak směr dalšího vývoje designu vrat, a jejich dřevěné dekory se staly velmi žádaným produktem. Toto provedení je vyrobeno nejmodernější technologií, a to nanesením speciální folie, která dokonale imituje dřevo, na ocelový pozinkovaný hladký plech. Další mechanickou úpravou a lisováním vznikne sekce, která je ve všech směrech daleko odolnější než samotné dřevo. Dlouhá životnost, dokonalá podoba dřeva a pevnost oceli jsou zárukou kvalitního výrobku. Lomax dává na sekční vrata vlastní výroby bez výjimky záruku 10 let.

Vysoký standard provedení zajistí renomovaný prodejce

Nákup vrat u renomovaných výrobců zajistí vysoký standard provedení, špičkovou kvalitu i adekvátní záruky.

Moderní nerezové prvky - detail, který nadchne

Mimo barevné provedení vrat či imitaci dřeva tvoří estetický vzhled také prolisy na vratech, které jsou buď kazetové, nebo mají tvar vodorovných drážek (tzv. lamel). Lomax jako jediný na českém trhu umožňuje libovolně kombinovat barvy nebo dekory dřeva se všemi typy prolisů a nabízí více než 40 typů moderních nerezových prvků. Tyto prvky dodávají vratům osobitost a domu jedinečný vzhled.

Originální design umí zaujmout

Náročnější zákazník si může navrhnout svůj vlastní originální design. Stačí tužkou namalovat svoji představu a s návrháři Lomaxu jen doladit detaily.

Profesionální provedení zaručí kvalitu

Díky spojení zakázkové výroby s možností doplnit vrata kreativním příslušenstvím tak můžete naprosto bez kompromisů podtrhnout výjimečnost svého domova.

Více na www.lomax.cz nebo volejte zdarma 800 100 372.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek