Hlavní obsah

Holky od bobří řeky? Zarostlé klíny už zase frčí!

Foto: Thinkstock

Ženy si prý přestávají holit intimní partie. Jak to máte vy?

Ochlupení je zpět! Jedna z posledních studií uvádí, že ženy se již neobtěžují s údržbou svých klínů a společně se svými partnery preferují přirozený vzhled. Držíte s nimi krok, nebo houští nefandíte?

Článek

Nejnovější zprávy ukazují, že možná nastal čas, kdy ženy přestanou utrácet za horké vosky, lasery, žiletky, všechny ty depilace a epilace, které nabízí kdejaký kosmetický salon. Že by se (zase) vrátila doba ženského bohémství a volnosti? Vypadá to tak!

I když v pornografickém průmyslu se málokdy objevují „ženy od bobří řeky“, oficiální výsledky britského průzkumu společnosti UK MEDIX dokladují, že v praxi si údajně ženy s chloupky hlavu příliš nelámou.

Návrat do 70. let

Pokud vás zajímá, co je momentálně trendy, tak 51 procent respondentek z celkových 1870 dotazovaných, které on-line odpověděly na otázky zmíněné lékárny, otevřeně přiznalo, že si chloupky nějakým způsobem upravuje, kdežto 45 procent dam se s holením svého pubického ochlupení vůbec neobtěžuje, protože už jen činnost samotná je velmi otravná a časově náročná. Co na to muži?

Je to k neuvěření, ale celých 62 procent dam odhalilo, že partner nemá s jejich porostem v klíně žádné problémy, neboť tak nějak sám od sebe preferuje přirozenější vzhled! (Tato informace těší převážně „našeho chlapa" Josefa Hausmanna, který si myslí, že chlupy jsou sexy.)

Foto: Thinkstock

Dovolily byste svému partnerovi, aby vás zbavil chloupků v tříslech?

Módní vlna celebrit

Autoři ankety uvádějí, že výsledky vlastně nejsou překvapivé, neboť i některé známé tváře se aktuálně přiklání k tomu, aby chloupky zůstaly na svém místě. Řeč je o herečce Gwyneth Paltrow nebo provokatérce a zpěvačce Lady Gaga.

Jenže ani názory celebrit či výsledná čísla ankety pochopitelně nezabrání zbytku veřejnosti v tom, aby si myslela svoje, a proto se lidé rozdělili na dva tábory.

Muži. Koho doopravdy chtějí?

Jeden muž zastává názor, že přece již dávno nežijeme v pravěku, takže chlupy patří pod žiletky, ten druhý hlásá cosi o funkci ochlupení, které chrání přirození, a že si ho příroda nevymyslela jen tak pro srandu králíkům.

Který názor převažuje? Zlatá střední cesta! Většina mužů se přiznává k tomu, že mají radši, když v klínech svých partnerech nachází aspoň něco (třeba proužek), a to z jednoho prostého důvodu.

„Je to jednoduché. Mám tři dcery, takže pro mě není snadné, když se manželka vyholí úplně na koleno. Připadám si jako pedofil,“ svěřuje se anonymně jeden z účastníků diskusního fóra s tím, že „absolutní holátka“ nejsou nic pro opravdové muže. Takže, co takhle svěřit svůj klín do rukou partnerových a nechat práci se žiletkou na něm? To prý taky není ono!

Foto: Thinkstock

Mužům podle nového průzkumu zarostlý klín jejich partnerek nevadí...

Partnerská spolupráce. Funguje?

Třicet tři procent dotázaných žen v rámci toho samého výzkumu uvedlo, že vlastní holení je riskantní, a vyholování partnerem (například i během milostné předehry) ještě riskantnější, takže ostrý nástroj svěří milenci do rukou jen nefalšované odvahy. Snad proto se 27 procent žen uchyluje k profesionálnímu voskování a 15 procent používá krémy v pohodlí domova. A co současná módní vlna?

Metoda, jak oslnit

Pokud i vy razíte cestu „zlatého středu“, kdy si v klíně ponecháváte aspoň něco, možná se vám i milenci bude líbit tak zvaný vajazzling. Jedná se o genitální výzdobu s použitím blyštivých kamínků různých barev, které po odstranění všech nežádoucích chloupků, většinou voskovou metodou, mohou utvořit obrazec či třeba nápis.

Foto: Eve.com

Jak se vám líbí zdobení zvané vajazzling? Nezkusíte ho také?

Jeho propagátorkou je především herečka Jennifer Love Hewitt známá třeba ze seriálu Posel ztracených duší. Efekt však vydrží pouhých pár dní a ještě to celé stojí dost peněz. Originalita je holt drahá.

A co vy, preferujete zarostlé klíny, nebo si myslíte, že jim dávno odzvonilo?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.