Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na čtvrtek 3. června

Foto: Marjan Apostolovic, Shutterstock.com

Ryze osobní záležitosti, zejména milostný vztah, vás zaměstnají natolik, že už nebudete schopné ani ochotné myslet na nic jiného. Bylo by však krátkozraké jen kvůli rozbouřeným emocím a erotickým touhám odložit, či dokonce zrušit projekt, na němž si tolik zakládáte. Má totiž velkou šanci na úspěch. Při troše snahy dokážete obojí elegantně sladit.

Článek

Beran

Práce máte spoustu, ale to vůbec neznamená, že si nenajdete čas na intimní radovánky ve dvou. Naopak. Sex berte jako nejlepší způsob k tělesnému uvolnění i k nastolení duševní rovnováhy. Navíc máte vedle sebe partnera, který k tomu přistupuje stejně. Pro začátek třeba navrhne společné sprchování… Večeře může podle jeho názoru buď počkat, nebo si dáte něco dobrého na zub v posteli.

Býk

Ráno budete pod vlivem konjunkce Luny s Neptunem, která vrcholí v 6.32 hodin. Ke svému překvapení nejspíš zjistíte, že i váš jindy realistický partner stejně jako vy zatouží po romantice. Bude vám špitat něžnosti do ucha, což pro vás bude tak překvapivé, že nebudete vědět, jak se máte zachovat. Ve vlastním zájmu byste je měly brát vážně. Hlavně se nesmějte, mohl by si myslet, že se mu vysmíváte.

Blíženci

Pokud hodláte sex pojmout jako další položku na seznamu svých denních povinností, pusťte se do milování hned ráno. Kdybyste si však chtěly užít vzájemné rozmazlování, počkejte do večera. Zejména kolem 21.07 hodin, kdy se Slunce dostává do trigonu se Saturnem, máte šanci na vzrušující zážitky. A to i za předpokladu, že vše proběhne klasicky, ovšem velice pomalu, takže si vzájemnou blízkost maximálně vychutnáte.

Rak

Zejména kolem 10.10 hodin, kdy bude Luna z Ryb v trigonu s Marsem ve vašem znamení, pocítíte téměř nezvladatelné erotické touhy. Pokud máte partnera nablízku, je váš další program jasný. Jestli jste zrovna single, nebo nespokojené, držte se hodně „na uzdě“. V takovém rozpoložení jste totiž schopné zaplést se s člověkem, o kterého byste si jindy neopřely ani to příslovečné kolo.

Lev

Vaše hrdost se dostane do přímého rozporu s city. Člověk, s nímž jste měly vážné úmysly, se bezdůvodně neozývá a vy nevíte, co máte dělat. Na jedné straně si říkáte, že byste ho oslovovat neměly. Na straně druhé máte strach, abyste to s předstíráním nezájmu nepřehnaly, takže by se odporoučel docela. Nezbude, než abyste si hodily korunou, nebo vyslyšely hlas srdce. Rozum vám tentokrát řešení nenabídne.

Panna

Kolem 8.25 hodin, kdy budete pod vlivem kvadratury mezi Lunou a Merkurem, si dávejte pozor na ironické poznámky. Jejich efekt bude naprosto odlišný od toho, který jste zamýšlely. Miláčka byste se mohly dotknout tak, že by přestal komunikovat. Důsledkem bude napjatá atmosféra, takže na sex nedojde, vlastně o milování ani nebudete uvažovat.

Váhy

Je potřeba, abyste o lásce důkladně přemýšlely. Pokud usoudíte, že to, co byste chtěly, je pouze krásný sen, který však s realitou nemá mnoho společného, je potřeba, abyste se podle toho co nejdřív zařídily. V takovém případě uděláte dobře, když co nejvíc omezíte kontakty se svým nedosažitelným idolem. Čím méně s ním budete, tím větší je šance, že vaše okouzlení časem pomine.

Štír

K lásce musíte přistupovat aktivně. I když se jindy rády necháváte svádět a s chutí si hrajete na nedostupné, dnes by se vám to nevyplatilo. Zejména dopoledne, kdy budete pod nastupujícím vlivem trigonu mezi Lunou a Marsem, mluvte o svých erotických touhách otevřeně a naplno. Kdyby miláček nechápal, co po něm vlastně chcete, prostě mu to předveďte.

Střelec

Především si uvědomte, že se váš smysl pro humor může stát kamenem úrazu. Platí to zejména do 19.59 hodin, kdy bude Luna v Rybách. Lidé pod jejím vlivem reagují citlivěji, než jste zvyklé, takže si vaše nevinné vtípky vyloží po svém. Kdybyste komunikaci s partnerem omezily na obecná témata, případně lichotky, budou u vás klid a pohoda. Když přidáte ocenění jeho předností a talentů, zavládne u vás pohoda, ovšem taky to bude mezi vámi pořádně jiskřit

Kozoroh

Nejslibnější čas na erotiku nastane hned ráno. V 6.32 hodin se totiž Luna ve vašem sektoru komunikace setká s Neptunem a postará se, abyste se na partnera přímo napojily. Když poznamená, že mu snad čtete myšlenky, není daleko od pravdy. Jeho momentální přání, včetně těch erotických, dokážete rychle a poměrně přesně odhadnout. Některá mu s gustem splníte, jelikož se líbí i vám.

Vodnář

Čím víc erotiku odkládáte s tím, že nejdřív musíte splnit povinnosti a pak na milování budete mít konečně čas i náladu, tím to mezi vámi bude horší. Večer navíc stoupá energie kvadratury mezi Lunou a Venuší, která vrcholí ve 23.10 hodin. Obyčejně je původcem hádek, po nichž by však nenásledoval obvyklý usmiřovací sex, ale vedly by k ještě hlubším rozporům. Ty by se navíc táhly dny, možná i týdny.

Ryby

Bude vám líto, že musíte do práce, což je za stávajících konstelací pochopitelné. Zejména kolem poledne se vaše erotická fantazie rozjede naplno a poskytne vám spoustu skvělých a někdy dost odvážných nápadů. Když je nemůžete s miláčkem realizovat rovnou, měly byste se s ním o ně podělit alespoň virtuálně. Na posílání erotických fotek a videí však raději zapomeňte, jelikož je může někdo zneužít.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek