Hlavní obsah

Ideální barva na konec léta? Bílá! 5 outfitů, ve kterých budete zářit i vy

Foto: Greta Blumajerová
23. 8. 2017

Než se na podzim začnete poddávat černé, oblečte se do barvy, která je synonymem čistoty a navíc mistrně zdůrazní vaše letní opálení. Ano, mluvíme o bílé. A k střídmosti vás tentokrát nabádat nebudeme.

Článek

Jednou z největších předností bílé je, že se snese s každou barvou. Spárovat ji můžete s libovolným odstínem a nikdy to nedopadne špatně. Výborných výsledků ale docílíte i v případě, že ji necháte o samotě. Jak vytvořit stylové „celobílé“ kombinace?

Střídejte materiály

Komplet založený na jedné jediné barvě můžete osvěžit použitím různých materiálů. Efektní je například odvážná síťovina, která se dá využít i jako pouhý podklad. Jak na to? Pořiďte si děrovaný top a nechte ho vykukovat zpod vesty nebo saka. Při výběru doplňků a bot se samozřejmě můžete od bílé odchýlit.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: síťovaný top (Lindex, 799 Kč), vesta (Zara, 1299 Kč), šortky (Mango, 799 Kč), psaníčko (Reserved, 249 Kč), boty (Marks & Spencer, 999 Kč), náušnice (Reserved, 119 Kč za set)

Ukažte nohy

Využijte posledních momentů, kdy můžete chodit bez punčoch, a vsaďte na světlou sukni. Bílá dá krásně vyniknout vašim opáleným nohám a je ideální pro přimíchání metalických odlesků nebo květinových aplikací. Co říkáte na barevné 3D psaníčko?

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: triko (Reserved, 199 Kč), sukně (Topshop, 999 Kč), bomber (Marks & Spencer, 1199 Kč), psaníčko (Aldo, 1499 Kč), náušnice (Lindex, 199 Kč), boty (Topshop, 2499 Kč)

Udělejte si pohodlí

Sněhově bílé kalhoty vlastní určitě spousta z vás. Máte k nim ale také stylovou mikinu? Tyto měkoučké svršky se dávno přesunuly z kolonky „oblečení na doma“, a jejich pohodlí si tak můžete užívat kdykoli a kdekoli.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: kalhoty (Stradivarius, 549 Kč), mikina (Tommy Hilfiger, prodává Van Graaf, 2499 Kč), boty (H&M, 799 Kč), hodinky se čtyřmi vyměnitelnými náramky (Aldo, 999 Kč), sluneční brýle (Aldo, 499 Kč), kabelka (Lindex, 499 Kč), choker (Reserved, 199 Kč)

Zašněrujte se

Šněrování je stále v kurzu. Jestli ještě nevlastníte nic, co by se stahovalo šňůrkami, můžete si pořídit oversized vršek, který je ideální k úzkým kalhotám. Bílý komplet lze také rozbít výraznými botami. Třeba zářivě modrými lodičkami!

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: mikina (Lindex, 899 Kč), kalhoty (Pinko, prodává Fade, info o ceně v obchodě), boty (Mango, 899 Kč), kabelka (Calvin Klein, prodává Van Graaf, 2899 Kč), sluneční brýle (Aldo, 499 Kč)

Buďte odvážné

Musíte uznat, že transparentní materiály mají něco do sebe! Obzvlášť když jde o top, ozvláštněný trendy volánky na ramenou. Za pozornost ovšem stojí i spodní díl: kalhoty, které při stání snožmo připomínají sukni, představují výrazný kus, který se v šatníku neztratí.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: podprsenka (Lindex, 499 Kč), halenka (H&M, 999 Kč), kalhoty (Talk About, prodává Van Graaf, 2399 Kč), ledvinka (Stradivarius, 119 Kč), boty (Aldo, 1999 Kč), prsten (Bijou Brigitte, 220 Kč), náušnice (Lindex, 249 Kč za set)

Náš tým a poděkování 

  • Styling - Mariya Patrovská
  • Vizáž - Jana Darmovzalová
  • Modelka - Barbora Říhová (Unique One)
  • Poděkování za poskytnutí zázemí - kavárna Café Vítkov, adresa: U Památníku 1900, Praha 3, www.cafevitkov.cz

Co vy a bílá barva? Nosíte ji rády? Napište nám! 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek