Hlavní obsah

Jak mít dobrý sex každý den v týdnu? Zkuste vzrušující experiment!

Foto: thinkstock

Milovat se můžete denně. Máme pro vás tipy na celý týden!Foto: thinkstock

Sprcha, přítmí, erotický rej. Takhle „to“ známe všichni. Co ale svůj milostný život provětrat? Skvělým tipem je sexuální kalendář od odbornice, který se dá kdykoli a podle potřeby opakovat! Hurá!

Článek

Myslíte, že se nedokážete milovat několik dní po sobě? Britská sexuoložka Tracey Cox dokazuje, že lze mít dobrý sex po celý týden, tedy od pondělí do neděle! Vyzkoušíte tento možná trochu nevšední experiment? Pak to bude to nejlepší rozhodnutí vašeho milostného života!

Pondělí: Otevřenost nápadům

Rozdíl mezi průměrným a žhavým sexem je v koketnosti a odvaze. Tracey Cox říká: „Váš partner chce, abyste broukali Kylie při sání jeho prstů na levé noze? No a co!? Všichni máme rádi různé zvuky, a pokud mu to dělá dobře, proč mu to nedopřát?“

Heslo dne: Jen proto, že má „průměrná" populace výhrady k fetiši, nevěřte tomu, že nic takového neexistuje. Zeptejte se partnera na jeho tajné přání a splňte mu ho! „A nesuďte ho, protože pak už vám nikdy nic zajímavého neřekne,“ radí sexuoložka.

Úterý: Věřte si

Nic není tak sexy jako sebevědomí! Dokonce, i když si nejste jisti, co děláte, chovejte se tak, a on všemu uvěří!

Heslo dne: „Pokud jste ten typ, který leží a bere, zkuste něco nového a převezměte velení,“ radí Tracey s tím, že začít můžete s polohou, kterou máte pod kontrolou. Probudí se ve vás panovačnost! Sbohem, plachosti!

Foto: isifa

Sebevědomá žena, která ví, co chce, baví snad každého mužeFoto: isifa

Středa: Ústní zkoušky

Trik na naprosto zdrcující orální sex spočívá v detailech. Pokud máte v rukávu pár umných tahů, zpestříte sobě i jemu tuhle všední středu jako nikdy!

Heslo dne: Hurá vývrtce! Vír jazykem kolem hlavy jeho penisu a výpomoc rukou okolo jeho základny se stane vaším mistrovským trikem. Používejte ruce a udržujte oční kontakt, to je klíčové!

Čtvrtek: Udělejte první krok

Důvěra je klíčem k dobrému sexu, tak se ujistěte, že ve vašem vztahu nechybí. Jak?

Heslo dne: Sexuoložka říká, že pokud jste vždycky čekali na iniciativu svého partnera, je čas dokázat mu, že i vy věříte ve svoje schopnosti. „Rozmanitost je kořením života, tak mu rozepněte kalhoty a projevte se! Uvítá vaše mocenské postavení!“

Pátek: Stimulace mozku

Někdy je sex prostě jen sex, ale vy z něj můžete získat i mnohem víc! Kdy? Ideálně v pátek, který je taková „malá sobota“!

Heslo dne: Slavné duo sexuologů Masters a Johnson objevilo sexuální potěšení ze zapojení mozku a sex označilo za „psychofyziologický proces“, což v podstatě znamená, že naladíte-li myšlenky, bude to mít enormní dopad na vaše tělo. Hry, výměna rolí, střídání dominance, čtení erotického románu… Co si pro pátek zvolíte?

Foto: isifa

Najděte prostor pro romantiku!Foto: isifa

Sobota: Experiment

Ať děláte v ložnici cokoli, vždy se to dá ještě víc okořenit.

Heslo dne: „Svažte ho a zkuste si hrát. Pokud si nejste jisti, jak váš partner bude reagovat, držte své zápěstí společně s tím jeho nad vašimi hlavami, když se milujete. Z jeho reakce poznáte mnohé,“ radí Tracey Cox s tím, že svazování můžete vyměnit za plácání a lehký výprask. Sex oživí i žena, která dokáže muže nasměrovat k nalezení bodu G.

Neděle: Líbačka!

Někdy, když jste zvyklí na určité věci ve vztahu i sexu, může líbání působit jako nevšednost.

Heslo dne: „Páry, které se polibkem zdraví každý den a při milování se líbají, k sobě mají mnohem blíž,“ říká Tracey Cox a dodává, že stačí pouhá jedna „líbací minuta“ denně, aby bylo poznat zlepšení milostného vztahu. A hádejte, co?! Neděle je pro polibkový trénink jako stvořená! Čím bude končit, to se teprve uvidí...

A co vy, už jste si někdy s partnerem takhle hráli?

Reklama