Hlavní obsah

Jak se milovat v houpací síti? Máme pro vás tipy na vzrušující polohy!

Foto: Profimedia

Zkoušeli jste se milovat v houpací síti? Dají se tam zkoušet roztodivné věci...

Původní účel visutých lůžek? Lidé, kteří v nich odpočívali, byli chráněni před hady, mravenci a jinými tvory. Pak se přišlo na další velkou výhodu. Jakou? Poodhalte svůj klín a objevte ji u sebe doma!

Článek

„Ve visutém lůžku či houpací síti – hamace – se lze báječně zakuklit, pomilovat se a následně se jemným pohupováním nechat ukolébat ke spánku s partnerem v náručí. Není to skvělý námět, jak strávit nedělní odpoledne?“ ptá se anglická autorka příruček pro dospělé Linda Sonntag ve své knize Hry lásky s tím, že tvary visutého lůžka již předem dávají tušit, že v něm na některé milostné polohy nelze vůbec ani pomyslet, ale to je právě to krásné.

Nevšednost a nutkavá potřeba „zařídit“ takovou pozici, která bude zábavná i pohodlná zároveň. Takže, jaké možnosti existují?

Společný odpočinek

Muž se nejprve položí na záda a nohy nechá v síti nebo je přehodí přes ni. Žena si sedne obkročmo přes muže, nohy má též po stranách uvnitř sítě nebo mimo ni. Pohlaví se dotýkají. Pohyb může být trochu ztížený, přece jen, v takových „vzdušných podmínkách“ se milenci často nemilují. Ale to není překážka!

Žena se může zapřít chodidly o mužova ramena, a přispívat tak k aktivaci kopulačních pohybů. Celkově poloha stimuluje vizuální smysly muže, který zrakem vnímá zasouvání penisu do milenčiny pochvy.

Zkuste ji, i váš Franta na ni jistě nedá dopustit. A když už budete u toho, lehněte si i na bok do pozice lžic. Pokud budete mít vykasanou dlouhou sukni, žádný soused nepozná, co se u vás na zahradě vlastně děje.

Foto: Archiv

Tohle je poloha, která je nenápadná pro okolí, když budete mít dlouhou sukni, kterou dokážete i část partnera přikrýt

Hlavní výhoda? Nadlehčení těla

Skvělé jsou i pozice, kdy jeden z partnerů zůstává na síti, kdežto ten druhý stojí na zemi. Houpání závěsného lůžka usnadní přirážení, které je tak mnohem pohodlnější! Takže, lehněte si na břicho, s nohama volně k podložce. Muž se postaví či přiklekne (je třeba přihlédnout k aktuálním možnostem čili výšce, ve které se síť nachází) a pronikne do vás zezadu.

Foto: Archiv

Houpání sítě ulehčí pohyby

Baví-li vás oba spíš orální sex, neváhejte si lehnout třeba na záda, posunout zadeček co nejvíc na kraj sítě, dát nohy od sebe a nechat muže „pod sebou“. Podobný stav beztíže v ložnici není možný, tak si ho náležitě vychutnejte, a to bez unavených svalů, které někdy trpí v krkolomných pozicích.

A jen tak mezi řečí, střídání je pochopitelně možné. I partner se rád uvelebí do sítě a nechá o sebe ústy pečovat. Stačí jen přikleknout a natočit si ho podle potřeby…

Zajištění nového puncu tradicím

Houpací síť je skvělá už jen pro svoje variabilní možnosti. Milenci se na ní mohou vyřádit kreativně i trochu klasicky – i když některé známé polohy dostanou zcela jiný nádech. Mezi takové patří pozice, kdy je žena nahoře. Taky ji milujete? Tak vyzkoušejte její vzdušnou verzi.

Muž si sedne a vy si přikleknete. Jestli nohama nedosáhnete na zem, budou pro vás pohyby trochu náročnější, ale o to právě jde. Naučit se novým způsobům… I psí poloha, při níž jsou oba partneři v síti, nebo klasická verze polohy 69 se najednou bude jevit úplně jinak! Zvládnete tak velkou porci vášně?

Foto: Archiv

Zkoušejte klasiku trochu jinak

Nestabilně stabilní pomůcka

Houpačka může sloužit i jen jako opora, podpěra v tom nejlepším. To když oba stojíte a jen se lehce opíráte o tenhle nástroj sexuální rozkoše. To, že se budete moci předklonit nebo zaklonit víc než kdy jindy, vás nadchne a uvolní. Ale tohle není váš primární úkol. Na co myslet nejdřív?

„Musíte si především opatřit dostatečně pevné závěsy, protože mají unést dva milence a vydržet ještě navíc nějaký ten náraz,“ varuje Linda Sonntag. Vždy se tedy „nanečisto“ přesvědčte, že se na houpačku můžete spolehnout!

Foto: Archiv

Houpací částečná opora skýtá řadu možností

A na co houpačku používáte vy? Máte ji pro relaxaci či milostné potěšení?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek