Hlavní obsah

Jak si užít sex ještě víc? Zkuste lechtivé hry!

Foto: thinkstock

Dejte partnerovi k Vánocům něco netradičního!

22. 11. 2013

Přemýšlíte o vytvoření lechtivé atmosféry s dávkou humoru? Nevíte, čím partnerovi vytřít zrak? Vsaďte na skvělé erotické hry, u kterých není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

Článek

Vánoce se kvapem blíží, a vy tak máte jedinečnou příležitost trochu se pod stromečkem „vytáhnout“ a darovat sobě i jemu nějakou vtipnou a lechtivou zábavu, která osvěží vaše všední dny.

Výrobci stolních her naštěstí vědí, že humor a sex k sobě prostě patří, a proto je z čeho vybírat! V rámci hesla: „skvělá erotika může začít na stole i pod ním“ to nyní můžete posoudit sami. Těmito pěti tipy budete nadšeni. Jeden z nich vás navíc nebude stát ani korunu, jeho původcem a aktérem se stanete vy sami, ovšem darovat ho můžete stejně jako balíčky!

1. Harašeníčko

Znáte hru Vadí – nevadí? Pak se vám Harašeníčko od výrobce Pilgr Richard, založené na tomto principu, bude líbit. A nuda rozhodně nehrozí! K základní variantě může být přizváno až osm hráčů, ale hrát se dá pochopitelně i ve dvou. A co víc: 39 karet s úkoly nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o dost výživnou zábavu! Říkáte si, že beztak jednou všechny ty úkoly prokouknete a budete znát nazpaměť? Dalších 39 karet v hard core verzi vás přesvědčí o opaku! Jen přitvrďte, protestovat zcela jistě nebude! Doporučená cena 240 korun je navíc docela příjemná.

Foto: archiv firmy

Zahrát si můžete i v osmi lidech!

2. Nevinné hrátky pro dva

Už teď se snažíte zahřát silnými ponožkami a horkým čajem? Že to nepomáhá? No jéje, něco vám chybí! Hra od Albi! Ta vám rozproudí krev tak, že rázem zapomenete i na mráz! Nevinné hrátky pro dva jsou určeny pro odvážné dvojice, které hledají zpestření a mají chuť experimentovat. A princip hry? Herní plán, 250 karet se 150 úkoly a stovkou odměn zaručuje dobrou zábavu a pozor, postupné zvyšování erotického „dusna“. V cíli, pokud tam dojdete, si svoje odměny samozřejmě můžete vybrat. Tuhle pikantnost s figurkou pro ni a pro něj pořídíte za doporučenou cenu 499 korun.

Foto: Albi

Červená a modrá figurka jsou základem vášnivé zábavy

3. Hříšné kostky Kamasutra

Mezi páry jsou oblíbené i kostky, které taktéž nabízejí ohromné množství variací, kombinací a chlípných nápadů. Třeba ty od Lovers Premium stojí 249 korun, přičemž v balení jsou kostky tři. Hoďte jimi, a hned víte, co vás čeká! Modrá určuje polohu, černá akci a bílá místo, na které se máte soustředit. Co asi padne? Společný večer plný překvapení může začít! Jo, a k dostání je i verze dvou kostek, které svítí ve tmě (doporučená cena 199 korun). To abyste v erotickém přítmí nepodváděli a dobře viděli, co si pro vás kostky nachystaly! Spadla vám nějaká na zem? Tak už tam zůstaňte!

Foto: archiv

Některé herní kostky v noci svítí

4. Erotický twister

Twister neboli hra, která kromě vyšachování protivníka z kolbiště nabádá lidské tělo k provádění neskutečných pozic, se stala inspirací pro velmi povedenou zábavu s názvem Karmasheetra. Modrá barva je pro muže, růžová pro ženy. Pak už jen stačí svléknout se a na základě roztočeného kolotoče položit ruku sem a nohu zase tam… Zbytek hry asi není třeba popisovat.

Mimochodem, je o ni velký zájem, i když si za ni zahraniční výrobce účtuje 20 liber, tedy v přepočtu 600 korun. (Přes českého distributora je to o stokorunu víc.) Líbí se vám tenhle nápad, ale pořadník na koupi už méně? No, dá se improvizovat a pořídit si klasickou verzi hry, která je k dostání prakticky ve všech hračkářstvích.

Foto: karmasheetra.com

Neskutečné polohy nahých těl jsou podstatou této zábavy

Mimochodem, co když vůbec nechcete utrácet? Máme pátý tip!

5. Hádej, co je to?

Vsaďte na hru, ke které budete potřebovat pouze pár rekvizit z domácích zásob. Jeden z páru sedí na židli se zavázanýma očima, druhý mu jezdí po těle vybranými předměty (ovoce, peříčko, led, textilie... ). Úkolem je uhodnout, o jakou věc nebo část těla, která partnera dráždí (bradavka, bříšky prstů...) se jedná. Aktér může napovídat a mást! Slovíčka, atmosféra a absence zraku se postarají o zbytek! Není to nakonec skvěle vybraný dárek? Lepší než zážitková agentura!

Tak co, jste erotičtí hráči, nebo vás podobné hry nebaví? Napište nám do diskuse!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek