Hlavní obsah

Konečně pořádná kosmetika na hory!

Foto: Krasa.cz

Chraňte svou pokožku před mrazem a vysušováním v zimě s kosmetikou Piz Buin

Zbytky letní kosmetiky si s sebou balíte i na dovolenou na hory, to ale není ideální řešení – kosmetika, která vyhovuje pleti v parném létě, může mít v mrazivém počasí opačné účinky.

Článek

Doporučujeme proto zimní řadu opalovací kosmetiky od Piz Buin. Piz Buinmyslí na ochranu pleti i v zimě a vyvíjí produkty speciální sluneční řady Mountain Range, která poskytuje maximální ochranu pokožky před sluncem, mrazem, suchým vzduchem i větrem.

Piz Buin – ta nejlepší ochrana před sluncem

Za značkou Piz Buin stojí Švýcar Franz Greiter, který během studií vyrazil zdolat horu Piz Buin a během výstupu jej ošklivě spálily sluneční paprsky. Poté se začal zabývat vývojem přípravků na ochranu pokožky před nepříznivými vlivy slunečního záření. A tak se narodila sluneční kosmetika Piz Buin.

Piz Buin je pro ty, kteří v létě i v zimě vyrážejí na dovolenou, milují outdoorové aktivity, jako je turistika a lyžování, ale rádi si i zalenoší na pláži. Zaručuje nezbytnou ochranu, kterou pokožka potřebuje, aby si zachovala svůj mladistvý vzhled a zdraví i při pohybu na slunci.

Foto: Krasa.cz

Řada Mountain Range od Piz Buin je speciálně vyvinuta pro pobyt na horském slunci, je skvělá pro lyžaře, snowboardisty i vyznavače túr po horských vrcholcích

Kosmetika, která zabraňuje stárnutí pleti

Teploty pod bodem mrazu, mrazivý vítr střídající sníh s deštěm, suchý vzduch, nízké teploty – to všechno jsou podmínky, které pleti nesvědčí a napomáhají jejímu předčasnému stárnutí. Navíc slunce v zimě je daleko agresivnější, zvlášť na horách, kde je jeho účinek umocněn odrazem od čerstvě napadaného sněhu.

Sluneční kosmetika Piz Buin z řady Mountain Range chrání před UVA/UVB zářením a před chladem a suchým větrem ve vyšších nadmořských výškách. Posledním, ale neméně podstatným faktem je to, že ačkoli je kosmetika Piz Buin vysoce kvalitní, je za super cenu, která nezruinuje vaši peněženku.

Foto: Krasa.cz

Krém Piz Buin poskytuje 100% ochranu po celou zimu i v nejextrémnějších podmínkách. UVB filtry předchází spálení, zatímco UVA filtry chrání před předčasným stárnutím pleti

Pro snowboardisty a lyžaře, ale i na zimu do města

Chránit se před slunečním zářením nemusíte jen na horách, ale prostě kdykoli, kdy v zimě vyjdete ven. UVA a UVB filtry zajišťují po celý den vyváženou 100% ochranu před sluncem. Můžete si zvolit krém s nižším ochranným faktorem SPF Piz Buin pro mírnější klimatické podmínky, krémy s SPF 30 a 50+ do extrémních horských podmínek. Kosmetika Piz Buin je odolná vůči vodě a potu, čímž zajišťuje maximum ochrany i během náročných sportovních a outdoorových aktivit.

Foto: Krasa.cz

Balzám na rty Piz Buin, speciálně vyvinutý pro ochranu před sluncem, větrem a chladem v horských podmínkách, můžete mít vždy po ruce

Dopřejte si hedvábné rty i v zimě a ochraňte je

Stejně jako pokožka, i rty trpí v zimním počasím, vysušují se a praskají. Dopřejte jim jedinečnou péči v podobě speciálního balzámu z řady Mountain Range od Piz Buin a uvidíte, že všechny tyto reakce na zimu budou již jen nehezkou vzpomínkou. Balzám na rty Mountain Lipstick obsahuje SPF 30 a je speciálně vyvinutý pro ochranu před sluncem, větrem a chladem v horských podmínkách.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama