Hlavní obsah

Královské miminko Louis: Takhle za půl roku chlapec vyrostl

Foto: Profimedia.cz
14. 11. 2018

Vévodkyně Kate (36) a princ William (36) si soukromí svých dětí velice střeží. A média jim v tomto směru vychází vstříc a nepořizují nevyžádané fotografie a naopak čekají, až jim královská rodina poskytne své vlastní. Rozhodně s nimi ale šetří, a tak vždy vzbudí pozornost.

Článek

Už jste viděli oficiální fotografii k 70. narozeninám prince Charles? Mnoho lidí ji považuje za první oficiální nejmladšího člena královské rodiny, ale to je omyl. Ačkoliv prince Louise jeho rodiče před světem chrání a nikde jej příliš neukazují, několik jeho obrázků, kde mu bylo vidět do obličeje, bylo zveřejněno už dříve.

Když pomineme fotografii, která byla pořízena ve chvíli, kdy vévodkyně Kate vyšla z porodnice, první portrét byl pořízen o pár dnů později. A to ku příležitosti narozenin princezny Charlotte, která přišla na svět 2. května 2015. Vévodkyně Kate zachytila nejen starší sestřičku v náručí s tehdy teprve třídenním princem Louisem, ale i jeho samotného. A obě dvě fotografie poskytla veřejnosti.

Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Kate ho vyfotografovala se starší sestrou princeznou Charlotte

Foto: Profimedia.cz

Na této fotografii jsou Louisovi teprve tři dny

Jak princ roste, si mohla veřejnost podruhé prohlédnout v červenci, kdy se konaly Louisovy křtiny. I zde mu na fotografiích bylo vidět do obličeje. Tehdy si vévodkyně Kate pochvalovala, že Louis je velice klidné a tiché miminko. Tak ostatně působí i na fotografiích. Během této akce vzniklo několik oficiálních fotografií. Na jedné jsou kromě rodičů a sourozenců i obě dvě babičky s dědečky, všichni strýčkové i tetičky. A další je vlastně velice podobná té, která spatřila světlo světa v těchto dnech.

Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Kate při křtinách řekla, že Louis je velice klidné dítě

Foto: Profimedia.cz

Zleva shora je vévodkyně Camilla, princ Charles, princ Harry, vévodkyně Meghan, pod nimi pak princ William na klíně s princem Georgem, vedle sedí vévodkyně Kate a na klíně drží Louise, na kterého se dívá princezna Charlotte

Tentokrát byla vytvořena ku příležitosti 70. narozenin jeho dědečka, prince Charlese. Rodinná fotografie, která byla pořízena letos v září, je plná pozitivní energie a dobré nálady. Princi Charlesovi sedí na klíně jeho nejstarší vnuk, princ George (5), který se chechtá na celé kolo, což akorát potvrzuje teorii o tom, že Charles je jako dědeček skvělý. Nejen oni jsou ale na fotografii uvolnění, stejně tak působí i vévodkyně Camilla (71), která objímá princeznu Charlotte (3), vévodkyně Meghan (37) s princem Harrym (34) a princ William (36) s vévodkyní Kate (36). Ta drží v ruce malého prince Louise, který se tváří naprosto nad věcí.

Foto: Profimedia.cz

Ačkoliv to není první fotografie, na které Louis je, rozhodně je to první, na které je vidět nejlépe

Bude Louis podobný více Kate, nebo Williamovi? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.