Hlavní obsah

Láska přes internet: Jak zvýšit svoje šance?

Foto: thinkstock

Jak zvýšit své šance na seznámení? Máme návod!

Fotky, text profilu, první vzájemné zprávy, a dokonce i smajlíci! To všechno hraje roli v tom, zda najdete na internetu svou novou životní lásku, nebo ne. Jak mít co největší úspěch? Známe tajné triky!

Článek

Populární seznamovací portály Zoosk a Match odtajnily s novým rokem zajímavé statistiky. Jaké fotky mají největší úspěch? Co by do profilů nikdy neměli psát muži, a co ženy? A odepíše vám vyhlídnutá „kořist“ spíš na zprávu, ve které je smajlík psaný „:-)“ nebo „:)“? Tady jsou překvapivé odpovědi!

Volte celou postavu – pokud vložíte do profilu fotku celé postavy, jsou vaše šance o 203 % vyšší než jen s pouhým obličejem. Ženy více bodují s fotkami z interiérů, muži by naopak snímky měli pořizovat spíše venku. Rozhodli jste se blýsknout sami sebe třeba telefonem? U žen se to ještě toleruje, ale na pánských profilech nemají takové obrázky co dělat – dámy odradí! Raději přístroj někomu půjčte a hezky zápózujte.

Na fotkách buďte sami– ukázalo se, že parta přátel nebo třeba domácí mazlíčci vaše seznamovací šance rapidně sníží – stejně oběma pohlavím. Hledáte přece partnera, ne dalšího kamaráda do party!

Foto: thinkstock

Fotky, které si pořídíte sami, se tolerují pouze u žen

Mluviti stříbro, mlčeti zlato– výzkum odhalil, že pravdomluvnost je tou správnou cestou pouze pro muže. Pokud mají za sebou rozvod, nějaké ty děti a zmíní se o tom, paradoxně se tím zvýší jejich atraktivita. Ne tak ovšem ženám. Ty by si prý podobné informace měly rozhodně nechávat na později a vybalit to, až když se ryba chytne na návnadu. A pozor, mluvit o expartnerech přísně zakázáno!

Buďte struční a milí – pokud se vykašlete na dlouhé romány o životním zklamání a napíšete si do profilu pozitivní text o délce mezi 100 až 200 slovy, můžete se těšit na více zpráv.

O četbě i cvičení pište – v případě, že ve svém profilu popíšete oblíbené knížky nebo přiznáte nějakou tu permanentku do fitka, zvýší se vaše šance o 21 %! Úspěch zaručí i zájem o hudbu.

Foto: thinkstock

Muži by měli mluvit od začátku pravdu. A nepřehánět to s flirtovními osloveními!

Pozor na smajlíky– výzkum seznamek prokázal, že zatímco smajlík ve tvaru „:-)“ vám zaručí jen 16% nárůst odpovědí, formát bez pomlčky, tedy „:)“ vás zavede do závratných výšin – až k 66 %!

Ne tak hrrr– po hlavě do toho mohou jít pouze ženy. Pokud prý v první zprávě někomu napíší o večeři, drinku nebo obědu, zvýší se jejich šance na odpověď. Ne tak u mužů – ti by měli naopak zachovávat klid a nohy v teple. Totéž platí i o slovníku. Ženy zvýší šance používáním slov „zlato“ nebo „krásný“, muži by jejich používání měli spíše omezit.

Nezapomeňte na češtinu – gramatické chyby? Překlepy? Nesmysly? Opravdu ještě čekáte, že vám zájemce o vážný vztah na takovou zprávu odepíše?

A jak to vidíte vy? Myslíte si, že na těchto pravidlech něco bude, nebo záleží vyloženě na osobním kouzlu? Seznámili jste se přes internet? Zapojte se do diskuse!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek