Hlavní obsah

Máma a dcera dobyly Instagram. Jsou jako dvojčata

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Bývala to číšnice, teď ji ale živí sociální sítě. Přesněji společné fotky se sedmiletou dcerkou, která je jí neuvěřitelně podobná. Obzvlášť když se oblékají jako dvojčata. Christy Orveland a Ella jsou hvězdami Instagramu. Líbí se vám?

Článek

Christy Orveland (33) z Floridy neustále přemýšlela, jak to zařídit, aby se mohla více věnovat dcerce. Je na ni ale sama, takže aby se uživily, musela trávit dost času v práci jako číšnice. Mladá maminka to zkoušela i na Instagramu, ale její fotky nezaujaly dostatek lidí, aby jí to nějak finančně pomohlo. Až přišel zlom.

Foto: Profimedia.cz

Přinesly jsme meloun... Foto: Profimedia.cz

Pomohla dcerka

Když byly Elle asi tři roky, dala Christy na Instagram jen tak z legrace fotku sebe a holčičky v podobném oblečení. A lajky najednou začaly narůstat. Stejně tak sledující. Christy v tom pokračovala a roztomilé či úsměvné snímky dvou blondýnek s modrýma očima, které jsou si neuvěřitelně podobné a oblékají se jako dvojčata, se staly hitem. Dnes je sleduje přes sto tisíc lidí.

Pro Christy je nejdůležitější, že mohla dát v práci výpověď a Instagram se stal jejich hlavní obživou. „Je to sen. Dělat tuhle práci na plný úvazek pomohlo mně i dceři žít lepší život. Vždycky jsem byla rodinný typ. Teď mohu trávit mnohem víc času s Ellou a ne být každý den mnoho hodin v práci,“ říká Christy.

Foto: Profimedia.cz

Vílí kompozice fanoušky musela zcela jistě potěšit Foto: Profimedia.cz

Baví to obě

Christy tvrdí, že ona i její dcerka milují módu a fotit se je pro obě velká zábava. „Obě milujeme vymýšlet a zkoušet nejrůznější outfity. Samozřejmě nevím, jak dlouho to bude Elle připadat zajímavé, teď je ale nadšená a z toho jsem šťastná,“ tvrdí Christy.

Skvělé prý je, že ani jedna to nevnímá jako práci. Největší legrace je prý samotné pořizování fotek. Baví je i nepovedené snímky nebo nejrůznější chybičky. „Pokaždé to je vlastně takový holčičí den. Zkoušíme různé oblečení, styling, pak se fotíme. A když máme hotovo, chodíme třeba na pláž na zmrzlinu,“ popisuje Christy.

Jak dlouho v tom budou pokračovat, nechá prý matka na dceři. Dokud ji to bude bavit. A v čem je podle ní kouzlo úspěchu právě jejich fotek? „Naše snímky jsou autentické, hravé a veselé,“ uzavírá Christy.

Foto: Profimedia.cz

Jóga jako ideální start do nového dne? Podle fotek zjevně anoFoto: Profimedia.cz

Je pravda, že někdy je podoba maminky a dcery doslova zarážející. Jako v tomto případě. Sestry? Tohle je matka s dcerou, které od sebe dělí 30 let.

Reklama