Hlavní obsah

Sestry? Tohle je matka s dcerou, které od sebe dělí 30 let

Foto: Profimedia.cz

Lidé je běžně pokládají za sestry, ale skutečnost je úplně jiná. Dawn Hubsher je matkou Cher a dělí je od sebe rovných 30 let. Jaký je Dawnin recept na tak mladistvý vzhled, a jaké to je mít matku, co vypadá spíš jako vaše sestra?

Článek

Cher Hubsher (30) byla své matce Dawn (60) vždy podobná, ale opravdu do očí bijící to začalo být v době jejího dospívání. „Nejdřív mi trochu vadilo, že máma vypadá spíš jako moje dvojče, chtěla jsem mít normální mámu, co prostě vypadá jako máma. Později jsem si to ale zamilovala a začala na to být pyšná,“ vzpomíná Cher, která je dnes sama maminkou roční holčičky.

Vtipné omyly

Že je lidé neustále pokládají za sestry už obě ženy pokládají za takový kolorit. Cher tak například pozvala matku na svůj studentský ples ne jako rodiče, ale jako kamarádku. Do davu náctiletých dívek tehdy Dawn naprosto bez problémů zapadla. „Všichni kluci, s nimiž jsem kdy chodila, se vždy smáli a říkali, že je super vidět, jak budu vypadat za třicet let. A že úplně nejlepší na tom je, že to nebude skoro žádná změna,“ říká Cher.

I mezi jejich nejbližšími je podoba obou žen zdrojem úsměvných situací. „Občas s mámou nosíme i stejné oblečení, navíc máme obě tmavé dlouhé vlasy, takže zezadu vypadáme skutečně skoro identicky. Můj muž tak jednou přišel k mámě zezadu a plácl ji po zadku, protože si myslel, že jsem to já,“ popisuje Cher. (Slavné matky s dcerami. Takhle se umějí sladit!)

Foto: Profimedia.cz

Zleva: Cher (30) a Dawn (60). Vypadají opravdu spíš jako sestry než matka s dcerou, že?

Jsme spíš kamarádky

Obě se ale shodují, že díky vzájemné podobě a mladistvému vzhledu Dawn je jejich vztah spíš kamarádský. „Mít dceru za nejlepší kamarádku je úžasné, protože si vždycky můžete být jistí, že jedna pro druhou chce to nejlepší. A to, že jsme si podobné? To je jen krásný bonus navíc,“ říká Dawn. Poznámky na svůj mladistvý vzhled si užívá: „Když mi lidé říkají, že vypadám spíš na třicet než na šedesát, je to obrovský kompliment a těší mě to. Jak by ne.“ (Tohle mi řekl. Je to poklona, nebo urážka)

Foto: Profimedia.cz

Obě ženy se občas rády oblečou do stejných šatů

V čem je to kouzlo?

Přemýšlíte, jak to Dawn dělá, že vypadá tak dobře? Základem je podle ní dostatek pohybu, zdravá strava, správný pitný režim, dostatek spánku a pravidelná péče o pleť. „Vděčím za to ale určitě i Cher. Díky tomu, že mám dceru, mám pořád přehled o nových trendech, o světě mladých. Navíc nosíme stejnou velikost oblečení, takže si ho často půjčujeme. Když totiž něco sluší jedné z nás, je skoro jistota, že to bude slušet i té druhé,“ říká Dawn.

Zásadní je ale podle ní také pozitivní myšlení. „Protože věk je jen číslo. To, že stárnete, neznamená, že se jako staří musíte chovat,“ dodává Dawn.

Foto: Profimedia.cz

Cher už je sama maminkou roční holčičky

V tomto případě samozřejmě hraje roli i genetika. Ale co tyhle Slavné hvězdy a jejich dvojníci. Poznáte, kdo je pravý a kdo falešný?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek