Hlavní obsah

Markéta (40): Můžou zvětšené rty vypadat přirozeně? Určitě! Podívejte se, jak omládla

Foto: Archiv

Foto: Archiv

Úzké rty působí přísně a přidávají léta – a to trápilo i paní Markétu (40). K plnějším rtům jí dopomohl jednoduchý zákrok.

Článek

Při pohledu do zrcadla si většina žen najde něco, co se jim samotným nelíbí. Pro čtyřicetiletou paní Markétu byl „problematickou partií“ úzký horní ret. Snažila se ho proto opticky zvětšovat líčením, ale výsledek nikdy nebyl podle jejích představ.

Ústa navíc byla od přírody nejen úzká, ale patrná byla i mírná asymetrie horního rtu. „To se mi samozřejmě nelíbilo. Toužila jsem po plných, smyslných a sexy rtech, jako má třeba hollywoodská herečka Angelina Jolie,“ směje se Markéta.

Kde líčení nestačí 

Přibližně od svých dvaceti let se Markéta snažila rtům dodávat aspoň zdánlivý objem pomocí různých líčidel. „Používala jsem konturovací tužku na rty a lesky, které slibovaly úžasný push-up efekt, jenže výsledek nikdy nebyl takový, v jaký jsem tajně doufala. Popravdě – připadalo mi, že po nalíčení vypadají moje rty snad ještě hůř, a působily na mě dost nepřirozeně,“ vzpomíná smutně Markéta.

Dnes se ale už může hrdě smát. K vysněným rtům jí vypomohl jednoduchý zákrok – aplikace výplně s kyselinou hyaluronovou. Navštívila kliniku Medicom Clinic, kde se svěřila do rukou korektivní dermatoložky Markéty Majerové.

Foto: Archiv

Paní Markéta byla s prací lékařky moc spokojenáFoto: Archiv

„Paní Markéta měla na horním rtu na první pohled výraznou asymetrii. Přála si, aby tato asymetrie nebyla tolik patrná, a také chtěla rty zvětšit, aby působily plnějším dojmem a byly šťavnatější. To se nám povedlo díky aplikaci výplně s kyselinou hyaluronovou přímo do rtu,“ vysvětluje lékařka.

Výplně injekčním materiálem na bázi kyseliny hyaluronové patří mezi nejčastější způsoby, jak pomoct klientkám, které přicházejí s podobným přáním jako paní Markéta.

Za půl hodiny můžete domů

Ošetření rtů paní Markéty zabralo korektivní dermatoložce Markétě Majerové necelou půlhodinku. Lékařka rty nejprve potřela znecitlivujícím krémem s anestetikem, a tak následná aplikace výplně s kyselinou hyaluronovou pomocí tenké kanylky byla cítit minimálně. Efekt ošetření byl viditelný okamžitě.

Foto: Archiv

Ústa se před samotnou aplikací výplně znecitliví krémem s anestetikemFoto: Archiv

„Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která na sebe v organismu přirozeně váže vodu. Efekt výplně je proto vidět ihned po aplikaci, navíc do čtrnácti dnů ještě narůstá. Kromě zvětšení rtů ovšem výplní s kyselinou hyaluronovou dosáhnete i jejich efektivní hydratace. Rty se krásně vypnou a vymizí z nich drobné prasklinky. Budou tedy na pohled šťavnatější a zdravější,“ chválí efekt ošetření i MUDr. Martina Neradová, korektivní dermatoložka ze soukromé dermatologické praxe DermaConcept.

Máte se bát bolesti?

Paní Markéta je z výsledku ošetření přímo nadšená. „První dva dny jsem měla rty jen mírně oteklé a trochu více začervenalé, ale poté se svrchní suchá vrstvička kůže jakoby odloupla, mírný otok zmizel a mně zůstaly rty plné přesně tak akorát,“ popisuje šťastně, že se nemusela obávat komplikací a bolesti.

Díky ošetření už není na horním rtu tolik patrná ani jeho mírná asymetrie. „Myslím, že si paní doktorka Majerová z Medicom Clinic dávala opravdu záležet. Do užší poloviny horního rtu mi totiž aplikovala výplně o trochu více. Postupně ji tam přidávala a průběžně kontrolovala, jak látka v mém rtu pracuje,“ popisuje Markéta.

Foto: Archiv

Výsledek je vidět okamžitěFoto: Archiv

Markétina ústa teď působí přirozeně a jsou pěkná i bez líčidel. „A až budu mít pocit, že rty potřebují ošetření zopakovat, ráda zase přijdu,“ říká spokojená Markéta.

Efekt ošetření totiž bohužel není trvalý. Kyselina hyaluronová se postupně vstřebává do kůže, a tak je zapotřebí zákrok přibližně po šesti až dvanácti měsících zopakovat. S každou další aplikací se ovšem doba účinku látky prodlužuje. „Vždy dost záleží na typu a množství použitého materiálu, na věku klientky i na dalších individuálních faktorech,“ dodává Martina Neradová.

Foto: Archiv

S tvarem svých rtů nebyla paní Markéta spokojenáFoto: Archiv

Foto: Archiv

Výplň s kyselinou hyluronovou rty zvětší, napne a omladí aneb Takhle vypadají rty bezprostředně po zákrokuFoto: Archiv

Foto: Archiv

Takto krásné a plné rty má paní Markéta po 14 dnech od zákroku. To je změna, co říkáte?Foto: Archiv

Zvětšení a hydratace rtů injekčními výplněmi je časově nenáročným, zato velmi efektivním ošetřením, které dovede klientům prokázat skvělou službu a vrátit sebevědomí. „S plnějšími rty se my ženy zkrátka cítíme lépe. A díky tomu, že se jedná o aplikaci tělu vlastní látky, je ošetření pro organismus samozřejmě i maximálně bezpečné,“ dodává nakonec Markéta Majerová.

Jak se vám proměna líbí?

Reklama