Hlavní obsah

Návod na líčení podle JLo: Hlavně lesk na rty a bronzer

8. 4. 2019

Herečce, zpěvačce a matce jedenáctiletých dvojčat Jennifer Lopez je 49 let. Pokaždé, když vidíme její fotku, nám spadne brada. Její make-up je vždycky dokonalý, ale co je lepší, ona i bez make-upu vypadá skvěle.

Článek

Společně s vizážistkou Soňou Šajdákovou jsme se pokusili napodobit líčení, které je pro ni typické – hodně bronzeru (Přečtěte si největší bronzerové chyby), vykonturovaný obličej, zářivá pleť a hodně rozjasňovače, oči vystínované do hnědo-zlatých odstínů a lesklé nude rty.

Foto: Věra Křeháčková

Soňa Šajdáková proměnila modelku Aničku opravdu v Jennifer Lopez (49), co myslíte?

Zapátrali jsme, v čem je její tajemství krásy. Nikdy nevynechá cvičení, vždy pod vedením trenéra, nepije alkohol ani kávu a nekouří. Pleť si odličuje nejen večer, ale i po každém cvičení. Přísahá na kyselinu glykolovou, která bývá součástí chemických peelingů. Také se vyhýbá slunci a bez krému s vysokým ochranným faktorem nevyjde z domu.

Nicméně věří, že krása vychází zevnitř, a proto když nebudete spokojení, odrazí se to na vzhledu. I když je pracovně vytížená, vždycky si najde čas, který věnuje jen sobě, ať už formou cvičení v posilovně, nebo každodenní dvacetiminutovou meditací. Taky si dopřává aspoň osm hodin spánku a dennodenně si říká afirmaci ve smyslu: „Jsem mladá v každém věku.“ Pozitivním myšlením k pleti bez vrásek? To se nám líbí!

Podívejte se na další videa, kde vám ukážeme, jak se líčí herečka Emilia Clarke nebo vévodkyně Meghan.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.