Hlavní obsah

Překlad mužské řeči: 8 znamení, že vás vážně miluje

Foto: Ivanko80, Shutterstock.com
22. 5. 2018

Ve vyjadřování citů jsou ženy většinou přebornice. Nejraději by všechno, co cítí, vykřičely do světa. Jenže v případě mužů to tak jednoznačné vždycky být nemusí. A proto jsou některé z nás občas zmatené a mnohdy i jeho láskou nejisté. Muži ale svou náklonnost vyjadřují. Jenom to dělají svým vlastním, chlapským způsobem.

Článek

Zamilovanou ženu poznáte na sto honů. Usmívá se, září, má energie na rozdávání a celá rozkvete. No a v neposlední řadě o tom také neustále hovoří. To u muže to na první pohled ne vždycky poznáte. Jsou to přece drsňáci a přes jejich kamenný výraz rozklíčovat nějaké emoce může být sakra těžké. Oni to prostě vyjadřují jinak. Stačí jen bedlivě sledovat a brzy budete dobře vědět, na čem jste.

Neříká „Miluji tě“, ale „Zbožňuji tě“

Slovní spojení „Miluji tě“ je velice ošidné. Někteří muži jej vůbec nepoužívají, připadá jim to plytké, příliš ohrané, ale ženy to přitom touží slyšet. Jenže oni svoji lásku vyjadřují jinak, proto je potřeba jim naslouchat a číst vyznání i v jiných větách. Třeba „Zbožňuji tě“, nebo „Mně je s tebou moc hezky“. Když vám muž řekne konkrétně to, co cítí, je to vyznání mnohem upřímnější než to obehrané „Miluji tě“.

Pyšní se vámi 

Jste pro něj nejkrásnější doplněk, a proto chce být s vámi viděn. Proto muž, který to s vámi myslí opravdu vážně a jste pro něj ta pravá, vás bude brát všude s sebou, bude se chtít vámi pochlubit, i když to možná zní trochu pejorativně. Ale přitom je to moc hezké. On totiž jen chce, aby celý svět viděl, jakou že to má kočku. A taky už vás nevnímá jako dvě samostatné jednotky, ale jednu společnou.

Foto: Monkey Business Images, Shutterstock.com

Muž, který to s vámi myslí vážně, se vámi bude milerád chlubit i na veřejnosti

Nemůže se na vás vynadívat 

Kolikrát jste ho přistihla, že se třeba místo na televizi dívá na vás? Nebo když sedíte naproti sobě, bavíte se a zahledí se na vás, skoro nepřítomným pohledem? To je jasné, přece! Jste pro něj nejkrásnější bytost pod sluncem a nemůže se na vás vynadívat. Tak ho nechte, hezky se usmívejte, dělejte, že o tom nevíte a tvařte se jako bohyně přirozenosti.

Chová se v posteli jinak než na začátku 

Zatímco na začátku vztahu je sex hlavně o poznávání těla toho druhého a posouvání hranic, čím déle spolu jste, tím více se proměňuje. Protože sex mezi lidmi, kteří se mají skutečně rádi, je jiný. Mnohem intimnější a procítěnější. Je dokázáno, že zejména muži mění své sexuální chování, když jsou zamilovaní. Více si pak potrpí na oční kontakt, který je jinak dominantou spíše ženy. Rozdíl mezi láskou a touhou je v posteli znát, skutečně.

Foto: George Rudy, Shutterstock.com

Čím více mu na vás záleží, tím je milování procítěnější

Dává najevo, že jste nejlepší 

Nebudeme si hrát na to, že muži si stejně jako ženy s kamarády dlouze povídají o svých vztazích. Ale pokud je do vás skutečně zamilovaný, bude o vás hovořit. Rád se totiž pochlubí vašimi úspěchy v práci, nebo třeba tím, že jste se začala učit japonsky. A často z vás dělá superženu i kvůli naprosto obyčejným věcem. Nebo tedy těm, které vy považujete za obyčejné. Pro něj jste prostě nejlepší, za všech okolností.

Chce s vámi trávit čas i jinde než v ložnici

Jestliže nejste holka na celý život, ale na přechodnou dobu, pravděpodobně s vámi muž nebude toužit trávit tolik času a omezí jej hlavně na sex. Muž, pro kterého jste ta pravá, chce být neustále s vámi i mimo postel, a to i přesto, že máte spolu nejlepší sex na světě. Pro něj je totiž důležité si užívat vaší přítomnosti i při jiných činnostech.

Práskl vám na sebe všechno

Chce být před vámi jako nový člověk, který si s sebou nenese žádné stopy minulosti. Proto vám řekne o sobě všechno, kolikrát třeba i to, co ani slyšet nepotřebujete. Pokud se do toho pustí, berte to vážně. Není pro něj jednoduché se takto odhalit a ukázat třeba i svoji Achillovu patu.

Snese vám modré z nebe

Tedy ne doslova. Ale muž, pro kterého jste ta pravá, bude dělat všechno, co ví, že vás potěší, i když to kolikrát jemu nebude příjemné. Mohou to být často i takové drobnosti a vlastně i hlouposti, jako že se naučí házet špinavé ponožky do koše na prádlo a ne na zem. Pakliže se muž naučí uklízet si prádlo tam, kam patří, tedy špinavé do koše, čisté do skříně – vezměte si ho. Lepšího nenajdete.

Poznala jste v článku chování vašeho milého? Gratulujeme!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek