Hlavní obsah

Proměna maminky Evy. Konečně si našla čas i na sebe!

Foto: Marie Bartošová

S proměnou celkové vizáže jsme pomohli osmatřicetileté Evě

29. 4. 2013

Zatímco synovi věnovala veškerý volný čas, sama sebe odsunula na druhou kolej. Osmatřicetiletá Eva se odhodlala změnit nejen svůj život, ale i celkovou vizáž. Podívejte, jak ji tým profíků proměnil!

Článek

Příběh naší čtenářky Evy je důkazem, že na nový začátek není nikdy pozdě. Maminka sedmiletého Matyáše to v posledních letech neměla lehké. „Po narození syna jsem zůstala sama a všechen čas poctivě věnovala jemu. Kvůli stresu a nepravidelné stravě jsem hodně přibrala a momentálně vážím víc, než když jsem šla rodit,“ napsala nám Eva.

Když syn začal chodit do školy, přišel zlom. Jak podotýká sama Eva – pozdě, ale přece. „Chci se zase začít věnovat sama sobě a vrátit se mezi normální lidi. Přestěhovala jsem se do nového bytu, hledám práci, začínám chodit cvičit a ráda bych proměnila i svou vizáž,“ vypráví Eva, která je odhodlaná pohnout i se svým jídelníčkem.

Sympatickou maminku jsme svěřili do dobrých rukou – s novým účesem i barvou jí pomohla kadeřnice Lada Firchová ze salonu Petry Měchurové. Nezbytná byla i lekce líčení. Vizážistka Andrea Jadroňová Evu naučila, že k tomu, aby vypadala skvěle, stačí pár základních kroků. Závěrem jsme čtenářce domluvili rande se stylistkou Veronikou, která jí poradila, jak obléknout její (zatím :-)) plnější postavu. Průběh i výsledek celodenní proměny, při které se Eva změnila opravdu hodně, najdete ve videu. Že jí to sluší?

Chcete se i vy přihlásit do proměny? Máte možnost! Psát můžete na e-mail jana@prozeny.cz . Nezapomeňte připojit vaše aktuální fotografie a telefonní číslo!

Vlasy: senior stylist Lada Firchová (salon Petra Měchurová, Králodvorská 12, Praha 1)

Vizáž: Andrea Jadroňová (MA-DA Makeup Network)

Styling: Veronika Králová

Produkce: Kateřina Pechová

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.