Hlavní obsah

Rande naslepo: Hrůza, děs i šťastný konec!

Foto: Thinkstock

Rande s panem neznámým? Může z toho být téměř hororový zážitek, ale i láska jako trám

Nikdy jste se neviděli, neznáte se vůbec nebo jen přes e-mail, chat či mobil. Přesto spolu vyrazíte na rande, prostě to jdete zkusit. Jak může dopadnout rande naslepo? Zeptali jsme se našich čtenářek.

Článek

Názory na rande naslepo se různí. Někdo razí heslo „za zkoušku nic nedáš“, jiný je přesvědčený, že taková schůzka musí vždy skončit fiaskem. Zdá se, že pravdu mají obě strany. Alespoň to vyplývá ze zkušeností našich čtenářek.

Jako z laciného hororu

Na své první a zároveň poslední rande naslepo nezapomene dnes šestatřicetiletá Klára. Tehdy jí bylo dvacet a vyrazila si s šestadvacetiletým mužem, s nímž se „seznámila“ na jednom chatu, do vinárny. „Zpočátku to probíhalo úplně v pohodě. Povídali jsme si o všem možném a já si říkala, že se mi ten kluk docela líbí,“ popisuje Klára.

Vše se změnilo někdy mezi devátou a desátou večer. „Najednou začal mít takové hrozně temné řeči, pořád mlel cosi o tom, jak miluje hřbitovy, obzvlášť takhle večer, a jak mu připadají některé náhrobky vyloženě sexy. A pak mě začal lákat na procházku na hřbitov a vedl u toho doslova strašidelné dvojsmyslné řeči, naznačoval, že sex na hřbitově je to nejlepší, co můžu zažít,“ vzpomíná Klára, která tehdy ze schůzky hodně rychle zmizela a pro jistotu si zavolala taxi.

Foto: Thinkstock

Internet je místem, kde se nejen snadno seznámíte, ale také se tam dá velmi lehce lhát

Podobný zážitek má i čtenářka Jana P. Ta šla na schůzku s mužem, o němž věděla, že je rozvedený, má dítě a věnuje se thaiboxu. „Během setkání ale vyšlo najevo, že pašoval drogy, jde po něm mafie, v Thajsku udělal dítě dvěma lesbičkám a tady vede noční klub,“ říká Jana P. I ona si chvíli myslela, že dotyčný muž testuje její smysl pro humor. „Když se ke mně na lavičce přitisknul a zašeptal mi ,určitě sis vždycky přála být znásilněná, viď,´ bylo jasné, že nejde o legraci,“ vypráví dál Jana P.

Smutná realita

Je obecně známo, že na internetu se pravda příliš nenosí. Na seznamkách se můžete vydávat v podstatě za kohokoli. „Takhle jsem před lety šla na rande s mužem, který tvrdil, že je mu pětatřicet. Mně bylo šestadvacet. Na schůzku ale dorazil šedesátiletý pán. Když jsem na něj vyjeveně hleděla, s úsměvem řekl ,já vím, jsem trochu starší, než jsem tvrdil, jen jsem to chtěl zkusit. Kdybys věděla, kolik mi je, nepřišla bys,´“ popisuje dnes jednatřicetiletá Pavla.

Čtenářka Marie Ch. V. sice neměla problém s věkem svého protějšku, zato jeho vzhled se od popisu dost lišil. „Psal, kterak je vysoký, urostlý, modrooký špinavý blonďák. Než jsem ho našla, dalo to fušku. Čekal na mě totiž téměř liliput, co měl k vysportované postavě daleko asi jako zápasník sumo, oči byly hnědé a vlasy neměl žádné,“ líčí Marie.

Foto: Thinkstock

Většinou z rande naslepo nic není, ale na druhé strané, kdo nic nezkusí, nic nezíská

Zázraky se dějí

Je ale nutno přiznat, že řada z vás má se schůzkami naslepo velmi dobré zkušenosti. Vlastně jim vděčí za lásku. Tohle jste nám na toto téma napsaly na Facebook.

Také jste někdy absolvovaly rande naslepo? Jaké bylo?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek