Hlavní obsah

Rodiny slavných. Jak tráví čas s rodinou třeba Bruce Willis?

Foto: Profimedia.cz
24. 12. 2020

Vánoce jsou především rodinné svátky, kdy si užíváme vzájemné blízkosti a lásky. A stejně to mají i celebrity. Jak spolu rodiny tráví čas, a to nejen o Vánocích? Tohle říkají fotky, které sdílí s fanoušky.

Článek

Slavné osobnosti se nechlubí jen svými sexy fotkami nebo snímky ze zákulisí různých natáčení, ale i svými rodinami. Podívejte se, jak jim to sluší doma, ve společnosti těch nejbližších. Koneckonců jsou Vánoce, svátky, které patří především rodině!

Tori Spelling (47)

Foto: Profimedia.cz

Hvězda legendárního seriálu Beverly Hills 90210 (1990–2000) má pořádně početnou rodinku, s manželem Deanem McDermottem (54) má pět dětí. Tenhle snímek sdílela herečka už v dubnu, kdy byla kvůli koronaviru s rodinou „uvězněná“ doma. Nudu zaháněli různými hrami. Na snímku je Tori, její manžel a jejich čtyři děti – Stella (12, po otcově pravici), Hattie (9, vpravo), Finn (8, na zemi) a nejmladší Beau (3, na klíně otce)

Bruce Willis (65)

Foto: Profimedia.cz

Ani akčnímu hrdinovi se na jaře nevyhnula karanténa. Ocitl se v ní se svou exmanželkou Demi Moore (58), jejich třemi dcerami a jejich partnery. Izolaci brali s humorem, dokonce si všichni pořídili stejný „vězeňský“ outfit a neopomněli ani na svého mazlíčka. Zleva: Bruce, Demi, dcera Rumer (32) a Dillon Buss (31), přítel další Willisovy dcery Tallulah (26). A co na to hercova manželka Emma (42)? Žádný problém, s Demi skvěle vychází a všechny je podpořila

Chrissy Teigen (35)

Foto: Profimedia.cz

Krásná modelka si rodinný život vyloženě užívá. S manželem Johnem Legendem (41) má dvě děti – dcerku Lunu (4) a synka Milese (2). A k téhle fotce, kterou sdílela se svými fanoušky na sociální síti napsala úplně jednoduchý komentář: Forever. Tedy v překladu „Navždy“

Céline Dion (52)

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka mnohokrát řekla, že po smrti manžela v roce 2016 se pro ni největší oporou stali její tři synové. A na rodinné Vánoce si hodně potrpí. Takhle to Céline sluší u vánočního stromku se synem René-Charlesem (19) a desetiletými dvojčaty Eddym a Nelsonem

David Beckham (45)

Foto: Profimedia.cz

Beckhamovi jsou také početná rodinka, David a Victoria (46) spolu mají čtyři děti. A svými rodinnými fotkami své fanoušky pravidelně zásobují. Na tomto vánočním snímku je mužská část rodiny. Zleva: Cruz (15), taťka David, Romeo (18) a Brooklyn (21)

Gordon Ramsay (54)

Foto: Profimedia.cz

I špičkový kuchař, který se proslavil nejen svými kulinářskými dovednostmi, ale i nevybíravým slovníkem a drsným chováním, má dětí jako smetí. S manželkou má pět potomků. Zleva: syn Jack (20), dcera Matilda (19), manželka Tana (46), dcera Megan (22) a řadu ukončuje Gordon. Na zemi sedí dcera Holly (20) a v náručí má nejmladšího sourozence Oscara (1)

Kim Kardashian (40)

Foto: Profimedia.cz

Tahle sexy hvězda nechá fanoušky často nakouknout do svého rodinného života, třeba jak blbne se svými čtyřmi dětmi. Zleva: syn Saint (5), nahoře špulí pusu sama Kim, dcera Chicago (2), vzadu prvorozená dcera North (7) a nejmladší chlapeček Psalm (1)

Princ William (38)

Foto: Profimedia.cz

Britská královská rodina si své soukromí sice velmi střeží, ale někdy i ona nějaké ty rodinné snímky na veřejnost pustí. Tyhle roztomilé fotky prince Williama s jeho dětmi vznikly v létě a nafotila je sama princova manželka, vévodkyně Kate (38). Přímo na zádech otce leží nejstarší princ George (7), uprostřed je princezna Charlotte (5) a na konci nejmladší princ Louis (2)

Vztahy, a to i ty mezi dětmi a rodiči, bývají někdy komplikované. Slavné příbuzenské vztahy: Takhle fungují rodiny hvězd! 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek