Hlavní obsah

Slavnostně prostřený stůl? Vylepší ho ubrousky!

16. 12. 2019

Slavnostně prostřený stůl, u kterého se sejde celá rodina je většinou symbol výjimečné chvíle, ať jsou to Vánoce, narozeniny nebo třeba svatba. Taková situace si vyloženě říká o něco navíc – třeba o dekoraci v podobě zajímavě poskládaných ubrousků.

Článek

Jsou chvíle, kdy chcete vyndat památeční porcelánové talíře po babičce, vyžehlit vyšívaný ubrus nebo prostřít se svíčkami... Bývá to tehdy, když se má u stolu sejít celá rodina a užít si slavnostní chvíle při společném jídle.

Jenže vy na poslední chvíli zjistíte, že byste potřebovali ještě nějakou maličkost, která stůl dozdobí, ale nezabere moc místa a ideálně bude i užitečná. A to je ta pravá chvíle pro ubrousky (jde je použít i na výrobu dekorací).

Máte-li doma nějaké parádní, nebo dokonce látkové ubrousky, mohou se během chvilky proměnit v dekoraci, která všechny nadchne, ale bude i prakticky využitelná. Nemusíte se bát, že byste to nezvládli – v našem videu najdete několik jednoduchých návodů, jak ubrousky poskládat.

Hledáte další tipy, jak ozvláštnit slavnostní chvilku při společném stolování? Ozdobte sváteční stůl orchidejemi. 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.