Hlavní obsah

Španělsko: skvělá dovolená pro všechny

Už víte, kam se letos vydáte na dovolenou?

Pokud hledáte nejlepší zážitky, perfektní služby, pohodu, klid a bezpečí, pak hledejte ve Španělsku. Tato destinace se pro letošní sezonu stává synonymem ideální dovolené. Najděte si to své!

Článek

Kvalitní hotely v celém Španělsku u dlouhých písečných pláží s čistým mořem slibují perfektní rodinnou dovolenou. Nádherná okolní příroda přímo vybízí k večerním procházkám po pobřeží. Baleáry, Andalusie nebo Kanárské ostrovy jsou pro rodiny s dětmi jako stvořené. V mnoha hotelech jsou i dětské klubyv českém jazyce, kde si děti mohou vyzkoušet bohaté množství sportovních aktivit a poměřit své síly s vrstevníky. Nově jsou zde i speciální sportovní akademie.

Ráj pro děti i dospělé na Baleárských ostrovech

Souostroví na východ od pevninského Španělska je zajímavou směsicí všech možných příchutí a barev. Prolínají se tu různé stopy kultur a architektonických stylů, dokonalé scenérie podtrhuje panenská příroda.

Ibiza, Mallorca, Menorca i Formentera myslí na děti především, proto jsou všechny hotely skvěle vybaveny pro pobyt s nimi. Můžete zde navštívit i několik vodních i zábavních parků. Díky strategické poloze, okouzlující přírodě a stálému slunečnému počasí patří Baleárské ostrovy k nejnavštěvovanějším místům v Evropě. Skvělou dovolenou zde prožijete v jakémkoli věku. A nezáleží na tom, zda vyhledáváte zábavu nebo toužíte po klidu, vybere si každý.

Ibiza slibuje i klidnou dovolenou

Jih Španělska láká i na historii

Klid, bezpečí a pohodu najdete i ve španělské Andalusii. V regionu proslaveném gastronomií, širokými písečnými plážemi i nádhernými přírodními parky. A samozřejmě také historií – to třeba, když si uděláte výlet do Huelvy a navštívíte klášter, ve kterém mořeplavec Kryštof Kolumbus čekal na povolení k vyplutí objevit Nový svět.

Můžete se těšit na perfektní servis v kvalitních hotelech. Letoviska nabízejí nespočet možností sportovního vyžití, a to vše uprostřed krásných přírodních scenérií. Příznivci golfu jistě ocení špičková golfová hřiště. Je pouze na vás, zda se necháte zlákat v rytmu flamenca za koridou na Costa del Sol nebo vyzkoušíte nejkrásnější pláže Španělska na pobřeží Costa de la Luz či panenskou přírodu Costa de Almería.

Perfektní koupání v Andalusii

Uprostřed přírody na Kanárských ostrovech

Ať už si pro dovolenou vyberete kterýkoli z Kanárských ostrovů, všude na vás čekají výborné podmínky pro opalování a koupání. Upravenými plážemi s perfektním servisem jsou proslaveny zvláště Gran Canaria a Tenerife. Sport i lenošení, azurové moře i panenskou přírodu v přírodních rezervacích oceníte na Fuerteventuře a na Lanzarote. A děti budou ze zábavních parků a zoo nadšené. Kanárské ostrovy nabízejí bezbřehou paletu aktivit, jimiž si ukrátíte volný čas. Během své dovolené se tady rozhodně nudit nebudete!

Okouzlující pláže na Tenerife

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.