Hlavní obsah

Svatební šaty v podání celebrit? Zelená i plavky

Foto: Profimedia.cz, David Malík / CNC / Profimedia, Profimedia.cz

Představy nevěst o jejich svatebních šatech se různí. Některé chtějí ve velkolepých róbách vypadat jako princezny, jiné dávají přednost minimalistickému stylu. A pak jsou tu takové, které si jdou vlastní cestou. Podívejte se na netradiční odění známých žen v jejich svatební den.

Článek

Svatební šaty mohou mít mnoho podob a někdy to nemusí být vlastně ani šaty. Třeba taková modelka Pamela Anderson (53) prožila svůj den D v plavkách. Jak se vymódily další celebrity a kdo se oblékl nejdivněji?

Pamela Anderson (53)

Známá modelka a hvězda seriálu Pobřežní hlídka  (1989–2001) si se zahalováním nikdy moc starosti nedělala a zdrženlivá není ani co se týče souhlasu se sňatkem. Letos se totiž vdala už popáté.

Asi největší poprask ovšem vyvolal svatební úbor z druhé veselky s hudebníkem Kidem Rockem (49). V roce 2006 měl pár svatbu na pláži. Ženich při slavnostním aktu postrádal košili a oblékl si jen šortky, nevěsta zvolila úsporné bílé bikiny.

Foto: Profimedia.cz

Svatba Pamely Anderson a Kida Rocka se odehrála v brutálním alkoholovém oparu

Marilyn Monroe (†36)

Sexy herečka si nejrůznějších pestrobarevných a honosných kostýmů užila dost na jevišti nebo před kamerou. Vlastní svatbu s baseballovým hráčem Joem DiMaggiem (84) si v roce 1954 odbyla v jednoduchém kostýmu z hnědé vlny s límcem.

Svatba se odehrála tak narychlo, že si svůj úbor ani sama nevybrala, ale nechala si pro něj do obchodu někoho poslat. V roce 1999 se hereččin kostýmek vydražil za více než 33 tisíc dolarů, což je v přepočtu asi 790 tisíc korun.

Foto: Profimedia.cz

Na své poměry zvolila Marilyn hodně usedlý model, se svatebními šaty měl kostýmek jen pramálo společného. Však také manželství vydrželo jen rok

Tina Turner (80)

Energická zpěvačka svého partnera, hudebního producenta Erwina Bacha (64) dlouhá léta napínala. Jsou spolu od osmdesátých let a on si ji prý chtěl vzít už dřív. Ona mu ovšem své ano řekla až v roce 2013 a všechny tím překvapila.

O netradiční šaty v černé a zelené barvě, které nezvykle skryly zpěvaččiny opěvované nohy, se postarala značka Armani.

Foto: Profimedia.cz

Na pódiu zpěvačka ráda vystavuje své výstavní nohy, u svatebních šatů to bylo jinak

Natalia Vodianova (38)

Velmi usedlý styl zvolila ruská modelka, která si v roce 2020 vzala v Paříži za muže obchodníka jménem Antoine Arnault (43). Šaty s ramenními vycpávkami a límečkem evokovaly časy dávno minulé.

Pásek ovšem zdůraznil modelčinu štíhlou postavu, což stojí po pěti dětech za uznání.

Foto: Profimedia.cz

Ruská modelka se v minulosti proslavila tím, že se na mole objevila ve skvělé formě jen 20 dnů po porodu

Zdeňka Pohlreich Gruberová (48)

Známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (63) i jeho manželka jsou známí svým specifickým módním vkusem, který se projevil i na jejich veselce v roce 2011. V černém obleku kuchař trochu připomínal postavičku strýčka Festera z filmu Addamsova rodina (1991).

Jeho žena oblékla šaty na knoflíky s extra nabíranými rukávy a černým zdobením. No, proti gustu...

Foto: David Malík / CNC / Profimedia

Když onemocněla rakovinou, její manžel jí byl velkou oporou

Zuzana Plačková (29)

Jen růžová to může být – tak by se daly shrnout svatební šaty slovenské playmate známé z reality show Hotel Paradise. Svého vyvolené Reného Strauzse (32) si vzala v roce 2015 a chtěla u toho vypadat jako princezna.

Spíš ale připomínala cukrovou vatu. Šaty poseté křišťálovými kamínky prý vyšly na půl milionu korun.

Foto: Profimedia.cz

Z růžové nádhery, připomínající marshmallow, se profesionální celebritě drala ňadra

Elizabeth Taylor (✝79)

Osm manželství se sedmi muži – taková je bilance hollywoodské hvězdy 20. století. Co se týče první svatby s Conradem Hiltonem (✝42), herečka zvolila klasickou bílou róbu v princeznovském stylu. U dalších svateb už se ovšem odvázala.

Herce Richarda Burtona (✝58) si v roce 1964 vzala v zářivých žlutých šatech a se záplavou květin ve vlasech. Toto manželství bylo později rozvedeno, ale pár se dal znovu dohromady a stvrdil to dalším sňatkem v roce 1975. Tentokrát si Elizabeth Taylor vzala barevné rozevláté šaty.

Foto: Profimedia.cz

Richarda Burtona si vzala dvakrát a pokaždé v šatech, které moc ty svatební nepřipomínaly

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek