Hlavní obsah

Svěží jarní make-up: Jak na to, vám ukáže Renata Langmannová

13. 5. 2019

Pozvání k nám do redakce přijala tentokrát vítězka České Miss 2006, modelka a influencerka Renata Novotná Langmannová (32). Na kameru vám ukáže, čím a jak se líčí a jaké jsou její beauty triky, které stihla za roky v modelingu nasbírat. Užijte si její super povídání a tutoriál na jarní, svěží a lehký make-up!

Článek

Usměvavá a sympatická Renata Novotná Langmannová (32) je další ze slavných žen, která nás pustila „do koupelny“. Ukáže vám, jaké je její oblíbené líčení a co používá za kosmetiku.

Prozradila, že v líčení je minimalistkou, protože má pocit, že výrazné a tmavé make-upy jí přidávají roky. Ve videu nahoře se můžete inspirovat jejím lehkým a přirozeným make-upem, který bude sedět všem věkovým kategoriím. Nám se nejvíc líbí trik s ledabyle nanesenou rtěnkou, který najdete až skoro na konci videa!

Modelka a influencerka

Když Renata vyhrála titul Česká Miss 2006, její život se tehdy obrátil o sto osmdesát stupňů. „Myslím, že jsem chytla ještě dobrou éru téhle soutěže a vytěžila z ní maximum. Díky soutěži je můj život jiný, než by byl bez ní,“ řekla nám při rozhovoru. V současné době je ale u ní modeling na vedlejší koleji: „Modelingu už se moc nevěnuji. Dělala jsem ho spoustu let v kuse a těch posledních deset jsem byla pořád jen sbalená v kufru.“

Před dvěma lety založila společně s Lenkou Matějkovou komunikační agenturu CoolSisterz, která se zabývá především kampaněmi pro sociální sítě. Renata zde pracuje jako influencerka a píáristka pro nejrůznější klienty, takže je na sociálních sítích jako doma. Samozřejmě jsme se nemohli nezeptat: Existuje nějaká rada, jak být na Instagramu úspěšný?

„Univerzální rada neexistuje, bohužel. Nicméně když věcem, které propagujete na svém profilu, věříte, dělá se to v podstatě samo. Do spolupráce nejdu, pokud vím, že bych o tu věc jinak nestála, kdyby mi ji někdo nenabídl.“

Návrhářka pro Teribear

Kromě toho, že vede agenturu, vymýšlí kampaně pro sociální sítě a sama vytváří obsah na svém profilu, spolupracuje také s Nadací Terezy Maxové dětem na projektu Teribear. Navrhuje vlastní kolekci doplňků (náhrdelníky, náramky, zápisníky, trička, obaly na mobil) s názvem Teribear by Renata. Zakoupit je můžete na e-shopu Teribear . Peníze poputují na další projekty, kterými se nadace zabývá.

Zajímají vás další VIP tutoriály? Mrkněte na Moniku Bagárovou nebo Marianu Prachařovou!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.