Hlavní obsah

Jak se líčí celebrity: Beauty tutoriál Jitky Boho

 
20. 12. 2018

Pokud hledáte návod na výraznější líčení, kterým byste zaujaly na silvestrovském večírku, inspirujte se zpěvačkou, modelkou a youtuberkou Jitkou Boho. Je to náročnější postup, ale výsledek stojí za to. Přesvědčte se samy ve videu!

Článek

Jitka Boho (27) je hodně aktivní na Instagramu i Youtube, kde můžete nahlédnout do jejího soukromí. Často sdílí kosmetické rady a tipy a u nás v redakci vám ukáže postup líčení, které nosí na svá vystoupení.

Velkou částí jejího beauty režimu je péče o pleť (víte, jaký jste typ?). Možná byste to podle videa nehádaly, ale po porodu dcerky Rozálie se potýká s problematickou pletí. Klíčové je odlíčení každý večer i ráno pomocí čisticího gelu, pak tonikum a nakonec krém. Více o péči o problematickou pleť a jak Jitka bojuje s akné, najdete na jejím YouTube kanále. A na jaké kosmetické pomocníky nedá Jitka dopustit? Je to tónovací pleťový krém, paletka stínů a bronzer od značky přírodní kosmetiky Miss W.

Foto: Archiv firmy

Bronzující pudr Miss W, 675 Kč

Foto: Archiv firmy

Magický krém na pleť s minerálními pigmenty Miss W, 899 Kč

Foto: Archiv firmy

Paletka očních stínů, varianta 2, Miss W, 1599 Kč

Jitka Boho, dříve Válková, se proslavila díky vítězství v soutěži Česká Miss 2010. Od té doby se toho u ní spoustu změnilo. V roce 2015 se vdala za hudebníka Lukáše Boho a mají spolu dvouletou dceru Rozárku. Kariéru modelky pověsila na hřebík, o to víc energie věnuje do hudby.

Minulý rok jste ji mohli sledovat v soutěži „Tvoje tvář má známý hlas“, kde zazářila nejvíc jako australská zpěvačka Sia (42), a získala nakonec druhé místo. Společně s manželem také skládají vlastní songy a nahrávací studio mají u sebe doma. Tam tráví spoustu času. V podstatě u nich není dne, kdy by se hudbě nevěnovali, jak nám Jitka prozradila. Pokud vás zajímá, co připravuje dál, pusťte si nahoře další díl našeho seriálu „Jak se líčí celebrity“.

Sledujete Jitku Boho?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek