Hlavní obsah

Dámy, plačte: Tihle slavní muži jsou na kluky

Foto: isifa

Možná je Zachary váš hrdina, ale své romantické sny k němu neupírejte

Je marné si o těchto pánech nechávat zdát nějaké erotikou nabité sny. Leda, že byste k tomu přibraly i jejich partnery. Tihle známí pánové jsou totiž homosexuálové. Velká škoda, musíme konstatovat.

Článek

Nevíme, jestli se v jejich profesním životě po přiznání orientace něco změnilo. Pokud ale můžeme mluvit za nás, pak to rozhodně nezměnilo nic na tom, že je máme rádi.

Chris Colfer

Herec, zpěvák a spisovatel – to je Chris. Za roli Kurta v seriálu Glee dostal Zlatý Glóbus. Možná i proto, že mu roli homosexuála, kterému se okolí směje a pro jeho orientaci ho šikanuje, ušili přímo na tělo. Podobné to bylo prý i v jeho reálném životě.

Foto: isifa

Chris Colfer si to v mládí za svou orientaci pěkně „slíznul"

Rupert Everett

Když si vybavíte jeho roli homosexuálního kamaráda Julie Roberts ve fimu Svatba mého nejlepšího přítele, musíte zatoužit také po takovém. Je pěkný, chápavý, rozumí složité ženské duši… a ještě ke všemu tak zatraceně dobře vypadá.

Foto: isifa

Při pohledu na Ruperta Everetta nezbývá než za všechny ženy zakříčet: „Sakra, proč je na mužský?!"

Neil Patrick Harris

Je možné, že nenapravitelný a roztomilý sukničkář ze seriálu „Jak jsem potkal vaši matku“ je opravdu gay? Je to fakt, který poprvé přiznal v roce 2006, kdy vyšel najevo jeho vztah s kolegou Davidem Burtkou – na toho se můžete v našem přehledu také podívat.

Foto: archiv

Patrick Harris hraje roli nenapravitelného sukničkáře, ale v reálu je věrným partnerem

David Burtka

Tak to je on – partner Neila Patricka Harrise. Jsou dlouholetá a stabilní dvojice, která od roku 2011 vychovává dvojčata, která jim porodila náhradní matka. David po zveřejnění vztahu s Patrickem odešel od herectví a dal se na dráhu šéfkuchaře a podnikatele v cateringu.

Foto: isifa

David Burtka spolu s Harrisem vychovává adoptovaná dvojčata

Zachary Quinto

V jeho temném pohledu byste se klidně mohly ztratit. Zvlášť v roli masového vraha, který vládne super schopností. Právě takového hraje v seriálu Hrdinové. Zachary se ke své orientaci přiznal zhruba před dvěma lety. Poté několikrát zopakoval, že právě jako gay je šťastný.

Foto: isifa

Zachary Quinto má temný a tajemný výraz, který by na ženy tak zabíral... no nic

Victor Garber

Zástupce mužů, ze kterých dýchá klid, zázemí, moudrost spojená s věkem. Vybrali jsme fotku z filmu Titanic, ale Victor si zahrál i v Krajních mezích či seriálu Alias, ve filmu Marvinův pokoj nebo Pravá blondýnka. I on žije dlouhá léta s mužem – i když svou orientaci přiznal teprve nedávno.

Foto: archiv

Elegán Victor Garber má charisma i ve vyšším věku

Robbie Rogers

Málokdy se stane, aby se k homosexualitě přiznal fotbalový reprezentant. Robbie ale tu odvahu sebral. Svou orientaci přiznal, ale pak hned se sportovní kariérou skončil. Přiznal, že měl strach o své orientaci mluvit, aby to neohrozilo jeho sportovní kariéru.

Foto: isifa

Robbie Rogers je jedním z mála sportovců, kteří se otevřeně přiznali

Ricky Martin

U jeho písní, ale i nad fotkami jeho svalnatého těla napadaly většinu žen velmi hříšné myšlenky. Rickyho možná také, ale rozhodně v nich hlavní roli nehrála žádná žena. Už v roce 2010 přestal tajit to, co se už dlouho šuškalo, a prozradil, že ho zajímají kluci.

Foto: isifa

O orientaci Ricky Martina se spekulovalo dlouho – teď je jasno

Máte také nějakého oblíbeného herce či zpěváka, u kterého vás mrzí, že je na kluky? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.