Hlavní obsah

Trápí vás chloupky? Je ideální čas je zpomalit!

Ztrácíte holením příliš času? Nemusíte!

Chloupky trápí téměř každou ženu. Časté holení a následná péče o pokožku patří mezi žrouty času a laserové zákroky nejsou zrovna levné. Slyšeli jste o novince od Ryoru – Zpomalovači růstu chloupků?

Článek

Každodenní, mnohdy otravné holení podpaží, třísel a nohou známe všechny. Mnohdy to ale právě těmito partiemi nekončí, trápíme se chloupky v oblasti nártu, brady, prsou, tváře nebo třeba i rukou. A čím tmavší, tím horší. Mimo to ale kosmetička Jana Gibišová říká: „Chloupky netrápí jen nás ženy, ale také pány.“ A dodává: „Většinou se jedná o vyčnívající chloupky z nosu, uší či chloupky na kloubech prstů.“

Jak funguje Zpomalovač?

Krém obsahuje látky, které postupně oslabují vlasovou cibulku chloupku, a tím účinně snižují jeho růst. Zpomalovač růstu chloupků (136 Kč) dokáže růst chloupků zpomalit až o 40 %, což se potvrdilo i díky klinickému testování výrobku na dermatologickém pracovišti. A co víc? Chloupky se stávají světlejšími. Kosmetička Jana Gibišová dodává: „Navíc nedochází k jejich zarůstání. Účinek je znatelný již po prvním měsíci, kdy chloupky opravdu méně rostou, a není tedy nutné holit partie tak často.“

Vyzkoušejte horkou novinku od české firmy Ryor!

Jak aplikovat?

Ideální aplikace probíhá každé ráno a večer, případně přímo po holení či depilaci, kdy dokáže nahradit funkci zklidňujícího balzámu. Pokožku tedy zvláční a zklidní. Věřte, že pravidelná a důsledná aplikace se v tomto případě opravdu vyplatí.

Zpomalovač růstu chloupků (136 Kč) je vhodný k ošetření:

  • nohou
  • rukou
  • třísel
  • oblasti nad horním rtem
  • vnitřních chloupků nosu
  • chloupků v oblasti uší
  • vousů
  • dalších ochlupených částí těla, kde je potřeba růst snížit
ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.