Hlavní obsah

Trendy kabelky v akci: Nosí se přeměnitelné ledvinky, kulaté tvary i mini verze!

Foto: Eva Malúšová
23. 11. 2017

Ano, sezonní trendy se podepisují i na nich. Pokud jste zvědavé, co se momentálně děje ve světě kabelek, jste na správné (internetové) adrese. Kterých byste se ihned ujaly?

Článek

Praktičnost půjde tentokrát trochu stranou. Na následujících řádcích nenajdete univerzální kabelku obřích rozměrů, kterou byste nosily sedm dní v týdnu (pokud vám jedna taková zrovna dosloužila, koukněte se do sekce XXL v článku Nejkrásnější kabelky sezony). O co ale nouze nebude, jsou nápadité kousky, které umí přitáhnout pozornost (k sobě i vám samotným) a spolehlivě váš šatník osvěží. Vyberete si?

Řetězová reakce

Ucho kabelky už není jen nenápadnou součástí, která drží celek pohromadě. Letos se zkrátka popruhu dostává stejné pozornosti, jako samotnému tělu kabelky. Pamatujete na letní, výrazně dekorované pásy? K těm teď přibyla další neotřele řešená ucha. Například s trojitým řetězem!

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (MAX&Co., 7467 Kč), mikina s rolákem (COS, info o ceně v obchodě), kabelka (Topshop, 1499 Kč), kožené boty (Topshop, 3499 Kč), prsteny (H&M, 299 Kč za set)

Ledvinka – vyšší level

Pokud naši módní rubriku sledujete pravidelně, určitě vás zmínka o návratu ledvinek nezaskočí. U oprášení starých taštiček ale nezůstalo. Na scénu přišly variabilní kousky, které můžete nosit nejen na pásku. Malá kabelka na fotce se dá odepnout a uvnitř naopak schovává řetízkové ucho. Tím pádem se dá použít nejen jako ledvinka, ale i kabelka na rameno.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Topshop, 2499 Kč), sako (Lindex, 1599 Kč), ledvinka a kabelka v jednom (Zara, 899 Kč), boty (H&M, 1199 Kč), choker (H&M, 299 Kč za set)

Módní geometrie

V obchodech budete často narážet také na pruhy, které mohou jít libovolným směrem. Pokud vás čáry nebaví, klidně se pusťte i do jiných potisků – povoleno je vesměs všechno. Pruhovaná kabelka je navíc výzvou k zajímavým kombinacím...

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (MAX&Co., 6491 Kč), kožená kabelka (MAX&Co., 9000 Kč), punčocháče (Lindex, 249 Kč), kožené boty (Tezyo, 4790 Kč), prsteny (Lindex, 149 Kč za set)

Test skromnosti

Na trendu mini kabelek si můžete krásně vyzkoušet, co všechno nutně (ne)potřebujete mít u sebe. Do těchto roztomilých taštiček se toho totiž logicky moc nevejde. Ale kdo by jim to měl za zlé? Takže my bereme telefon, klíče, platební kartu a rtěnku.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: top na ramínka (H&M, 599 Kč), krajkový top (H&M, 499 Kč), kabelka (Zara, 499 Kč), kalhoty (Topshop, 1799 Kč), boty (Adidas, 799 Kč)

Oblé tvary

Poslední tip patří kabelkám, které nemají ostré hrany. Kulaté tvary působí zajímavě a často se střetávají s dalšími trendy. Třeba sametem a třásněmi. Kabelku nenoste jen k džínám, ale klidně i k šatům místo psaníčka. A budete mít volné ruce na drink!

Foto: Eva Malúšová

Na foto: svetr (H&M, 799 Kč), džíny (Topshop, 1499 Kč), kabelka (Mango, 899 Kč), boty (Tezyo, 3899 Kč)

Náš tým 

  • Modelka - Kaya Mach (Unique One)
  • Styling - Šárka Štursová
  • Vizáž - Petra Soukupová

Která kabelka zabodovala u vás? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek