Hlavní obsah

Trik, nebo zázrak? Nové džíny umí zeštíhlit nohy!

Foto: isifa

Stanou se nové džíny hitem?

Značka džín J Brand, kterou milují třeba vévodkyně Kate i herečka Cameron Diaz, zařadila do své nové kolekce kalhoty, díky kterým prý vaše nohy budou vypadat mnohem štíhlejší! Chcete je vidět?

Článek

Džíny této americké značky si už dříve oblíbily některé světové hvězdy. Možná právě proto, že se jejich střihy specializují na maskování problematických partií. Tentokrát však při přípravách podzimní kolekce designéři zašli ještě dál a navrhli džíny, ve kterých prý budete vypadat jako po úpravě ve Photoshopu.

Foto: J Brand

Tak tady jsou! Vaše nohy zeštíhlí, a navíc se nevytahají

Nový speciální model je černý a elegantní. Má prý však ještě další výhodu – speciálně upravený materiál dokáže odolat i častému nošení, takže by se vám nemělo stát, že se vám vytahají, a to dokonce ani v zadních partiích, které jsou právě častým kamenem úrazu. Značka zatím prozradila, že se ceny kousků z připravované kolekce budou pohybovat v přepočtu mezi 2000 a 8500 korunami.

Foto: isifa

Na tuto značku kalhot často vsází i vévodkyně Kate

Co na ně říkáte?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.