Hlavní obsah

Příjemně strávené chvíle v Luhačovicích

Zkuste přenechat přípravu svátků na někom jiném a užijte si Vánoce v klidu a úžasné atmosféře lázní. Zažijte poslední chvíle roku v kouzelném prostředí Luhačovic.

Článek

Zkuste letos vyměnit předvánoční období plné stresu se sháněním dárků, přípravami na svátky či doháněním restů v práci za malé zastavení, uklidnění, relaxaci!

Akciová společnost Lázně Luhačovice připravila na závěr roku atraktivní pobytovou nabídku obohacenou několika novinkami. Do čtyřhvězdičkového hotelu Jurkovičův dům se můžete vydat na adventní pobyt, buď sedmidenní (s dvanácti procedurami předepsanými lékařem), nebo také na krátkodobý – čtyř- či třídenní relaxační pobyt s atraktivním balíčkem lázeňských procedur a volným vstupem do bazénu a whirlpoolu. Víte, jak příjemné je pozorovat poletující sněhové vločky z pohodlí vyhřátého whirlpoolu?

Francouzská restaurace hotelu Alexandria**

Bazén hotelu Alexandria**

Těšit se můžete také na vánoční pobytyv luxusním Spa & Wellness hotelu Alexandria. Pobyt, v němž se snoubí klid, relaxace, neopakovatelná atmosféra, špičková gastronomie a služby nejvyšší kvality, je v nabídce akciové společnosti Lázně Luhačovice vůbec poprvé. Kromě volného vstupu do vyzdobeného wellness centra ve stylu starořímských lázní zahrnuje vánoční pobyt také řadu relaxačních procedur citlivě vybraných pro ženy i muže nebo večeři při svíčkách ve Francouzské restauraci. Chybět nebude každodenní kulturní program ve vyhlášeném nočním klubu s prvorepublikovou atmosférou ani podvečerní štěpánský koncert Hradišťanu s Jiřím Pavlicou v nedaleké bazilice na Velehradě. Pokoje vyzdobené jmelím a provoněné perníčky, tradiční štědrovečerní večeře a koledy u vánočního stromečku vás určitě příjemně naladí. Pobyt je vhodný i pro jednotlivce, kteří získají jako bonus jednolůžkové pokoje bez příplatku.

Hydromasážní koupel se světelnou terapií v hotelu Alexandria**

Pěkné prostředí lázeňských a wellness hotelů a bohaté doprovodné programy jsou také dobrou volbou pro poslední dny v roce. Chcete-li oslavit v Luhačovicích příchod nového roku, vyberte si některý ze silvestrovských pobytů, ať už v luxusním hotelu, vile v alpském stylu nebo útulném penzionu. Vrcholem bude letos slavnostní galavečer pro všechny hosty, kterým vás provede modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková.

Wellness pro dva – hotel Alexandria**

Léčebné, relaxační a wellness pobyty si můžete do 15. 12. 2012 objednat se slevou až 20 %. Přemýšlíte-li, jak udělat radost svým blízkým, pak pobyt v Luhačovicích bude jako dárek k Vánocům určitě patřit k těm, které udělají největší radost.

Lázeňský hotel Jurkovičův dům**

Jurkovičův dům** pod zimní peřinou

Kompletní nabídku hledejte na www.LazneLuhacovice.cz a www.HotelAlexandria.cz.

Reklama

Související témata: