Hlavní obsah

VIP líčení: Jak se líčí hvězda Ulice Malvína Pachlová?

 
16. 1. 2020

Nejvíc diváků ji pravděpodobně zná jako servírku Šárku ze seriálu Ulice. Chcete vědět, jaká je její představitelka Malvína Pachlová ve skutečnosti a jak se líčí? Ve videu najdete návod na její oblíbený denní make-up a produkty, na které nedá dopustit.

Článek

Do čí kosmetické taštičky jsme nakoukli tentokrát? Pozvání do redakce přijala herečka Malvína Pachlová (28). Její nejvýraznější rolí je Šárka v seriálu Ulice, věnuje se ale i činohře a muzikálu. Jak se líčí na den, kdy se zrovna nechystá na prkna, která znamenají svět? Podívejte se na video.

Blázen do herectví i zpěvu

Malvína Pachlová pochází z Mělníku, bydlí v Praze a pendluje do Mladé Boleslavi, kde ji můžete zastihnout nejčastěji. V místním divadle totiž působí hned v několika inscenacích a vidět ji můžete třeba ve hře Kočka na rozpálené plechové střeše (premiéra v červnu 2019) nebo Teď mě zabij (premiéra únor 2018).

Kromě herectví studovala na Pražském konzervatoři ještě populární zpěv, a tak není divu, že je i hvězdou muzikálů Mýdlový princ (Divadlo Broadway, premiéra v březnu 2015) a Šumaři na střeše ( Městské divadlo Mladá Boleslav, premiéra v listopadu 2019).

Přes to všechno zůstává zatím její nejznámější rolí rozhodně postava servírky Šárky v nekonečném seriálu Ulice, kam naskočila už před osmi lety. „Miluju ten štáb, máme tak skvělou partu lidí, které ráda potkávám, v tomhle směru mě to neomrzelo,“ říká Malvína. „Navíc, máme tam co hrát, nejsou to zbytečné dialogy. A jako bonus je vám s těmi lidmi dobře.“

V kariéře má tedy velký záběr – od seriálu přes muzikál až po činohru. „Jsem šťastná, že nejsem jen v jednom oboru. Pak bych si na to zvykla a bylo by mi líto, že nedělám i něco jiného,“ dodává herečka.

Aromaterapie a nacpaná fajfka

Dny plné natáčení a zkoušek pak vyvažuje relaxace v podobě aromaterapie a manuální práce. „Ujíždím na esenciálních olejích a aromaterapii celkově,“ přiznává Malvína Pachlová. Oleje nepoužívá jen na pleť, ale i pro léčebné účinky: „Třeba když mě bolí hlava, místo abych si brala prášek, namažu si olej.“ Na bolest hlavy jí skvěle zabírá jablečník a máta, ale podle herečky si každý musí vyzkoušet, co mu bude fungovat.

„Veškerá manuální práce, jako je šití, kreslení a vaření, to je moje hlavní relaxace. Potřebuju něco vyrábět, to mě naplňuje,“ sčítá herečka svoje koníčky, mezi které patří i dýmka. „Není to denní záležitost, protože na to člověk potřebuje čas, a mě z principu nebaví si říct ‚teď si musím jít hned zakouřit‘. Chci na to mít čas, vychutnat si ten rituál, nacpat si fajfku a udělat si hezký večer,“ dodává Malvína Pachlová.

Zajímají vás další kosmetické tipy? Naučte se upravovat obočí podle posledních trendů!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek