Hlavní obsah

Zvukové a hudební hračky: Jaké mohou vaše děti najít pod stromečkem?

Foto: Profimedia

Děti zvuky milují. Pořiďte jim takovou hračku i vy!

Jsou zábavné i multifunkční a vaše ratolesti je budou milovat. Hračky se zvuky patří totiž k velmi oblíbeným jak u miminek, tak u starších dětí. A které jsou nyní in?

Článek

Hudební hračky děti přímo zbožňují, přestože někteří rodiče je naopak často proklínají a marně hledají tlačítko „off“ nebo ztlumení zvuku. Tyto hračky však rozvíjí dětské smysly, pozornost i koncentraci. S mnohými mohou vaše ratolesti dokonce vytvořit domácí kapelu a připravit koncert. Jen je občas potřeba se trochu obrnit pevnými nervy :-).

Foto: archiv firmy

Mají vaše děti tendenci stále do něčeho bouchat? Nechte je vyřádit na elektronických bubnech, na které mohou hrát podle nálady, ale i přednastavených melodií včetně zvuků hudebních nástrojů a zvířat. Na foto: Dedra 699 Kč (původně 1199 Kč)

Foto: archiv firmy

Oranžový tygřík se bude líbit hlavně nejmenším dětem, které zaujme svými veselými melodiemi. Můžete ho zavěsit do postýlky i na kočárek. Na foto: Playgro 296 Kč (původně 329 Kč)

Foto: archiv firmy

Hudební chobotnička bude skvělou zábavou na den, ale i při usínání. Přehrává 15 melodií, speciálních i zvířecích zvuků a zvuků bicích nástrojů. Na foto: Dedra 399 Kč (původně 699 Kč)

Foto: archiv firmy

Dětem od třech měsíců je určený krásně barevný telefon se světly a zvuky. Součástí je i malé zrcátko pro sebepoznávání. Na foto: Bright Starts 197 Kč (původně 219 Kč)

Foto: archiv firmy

Šest stran zábavy nabízí tato interaktivní kostka, která je vhodná pro děti od jednoho do tří let. Obsahuje telefon, hodiny, vkládací písmena i číslice, posunovací korále i klávesy. Na foto: B. Toys 917 Kč (původně 1019 Kč)

Foto: archiv firmy

Elektronická harfička okouzlí děti nejen svými melodiemi, ale také světelnými efekty. Každá z trubiček svítí jinou barvou a hraje vlastní melodie či přednastavené zvuky. Na foto: Dedra 499 Kč (původně 799 Kč)

Foto: archiv firmy

Hrací sovička pomůže vaše děťátko uklidnit, aby lépe usnulo. Je ušitá z měkkých a barevných látek, které jsou příjemné také na hraní. Na foto: Baby Fehn 383 Kč (původně 425 Kč)

Foto: archiv firmy

Pro malé hudebníky od dvou let tu máme vychytanou elektronickou kytaru ve tvaru pejska. Přehraje mnoho melodií i akordů, takže s ní děti mohou připravit domácí koncert. Na foto: B. Toys 989 Kč (původně 1099 Kč)

Foto: archiv firmy

Zpívá, vypráví příběhy v angličtině a opakuje po dětech celé věty. Tahle 28 cm vysoká panenka se stane velkou kamarádkou všech holčiček. Na foto: Dedra 990 Kč (původně 1499 Kč)

Foto: archiv firmy

Legraci si vaše ratolesti užijí také s barevnou zvonkohrou se zvuky osmi kovových zvonečků, na které se hraje pomocí paličky. Na foto: B. Toys 719 Kč (původně 799 Kč)

Foto: archiv firmy

Mluvící telefon umí komunikovat česky nebo anglicky a přehrává melodie i zvířecí zvuky. Můžete ho také upevnit na madlo u kočárku. Na foto: Chicco 249 Kč (původně 599 Kč)

Foto: archiv firmy

Super multifunkční auto na provázku zaujme hlavně malé kluky. Při jízdě dopředu nebo dozadu totiž přehrává melodie a svítí. Navíc se děti naučí i tvary, které se dají vhazovat dovnitř otvory v oknech a na střeše. Na foto: Dedra 449 Kč (původně 699 Kč)

Foto: archiv firmy

Žadoní po vás děti často klíče od auta na hraní? Pořiďte jim vlastní. Tyhle navíc svítí a vydávají různé zvuky. Jsou vhodné již od šesti měsíců. Na foto: B. Toys 350 Kč (původně 389 Kč)

A která hračka by potěšila vaše dítko?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama