Hlavní obsah

3 cviky pro domácí posilování: Zpevní stehna, břicho i prsa

 

Na svém těle můžete pracovat téměř v každé situaci – a to dokonce i u vaření nebo mytí podlahy! Jen vědět jak. Díky našim tipům zjistíte, jak si vytvarovat zadek a posílit břicho u každodenních domácích činností. Zkuste to také a brzy uvidíte první změny.

Článek

Cvičit se dá opravdu u všeho. Jde jen o to, změnit pár drobností: budete-li každodenní činnosti provádět trochu jinak, uděláte tak něco nejen pro svoji domácnost, ale i samy pro sebe. Často jde o drobné nuance, které dokážou změnit nudné uklízení v trénink, který se rozhodně počítá!

V minulém díle vám tanečnice a trenérka Natálie Housková předvedla, jak se dá cvičit u sbírání hraček nebo při žehlení. V dnešním díle se dozvíte, jak lze posílit břicho při mytí podlahy a jak si máknete, když se místo elektrického mixéru spolehnete na vlastní sílu.

Důležité je postavení těla: držet zpevněné břicho a správně zapojit svaly na nohou. Jak uvidíte ve videu, i taková maličkost, jako je třeba tzv. flexované chodidlo (pevně ohnuté do fajfky), udělá doslova divy! Vědomé zpevnění správných svalů je dost dobré posilování samo o sobě. Buďte upřímné: kolikrát denně stojíte povolené, shrbené nebo s vyvaleným břichem? Naučte se na tyto drobnosti myslet, vytvarujte si figuru a získejte krásné držení těla! Poctivý trénink začíná v hlavě.

Co na to říkáte? Zkusíte to také? 

Reklama