Hlavní obsah

Červený koberec vs. běžné pochůzky: Jak chodí slavné krásky?

Foto: Profimedia.cz

Make-up a další vychytávky dnešní doby umožňují ženám doslova kouzlit se vzhledem a je díky nim možné ze sebe udělat skoro jiného člověka. Zázračnou moc líčidel a stylingových přípravků hojně využívají i slavné dámy na červeném koberci. A proto je někdy docela problém je na ulici poznat.

Článek

Některé ženy si sice potrpí na to, aby byly při každé příležitosti, včetně vynášení koše s odpadky, perfektně upravené, ale pak je tu i řada těch, které vzhled, když to není nutné, moc neřeší. Najdou se i mezi celebritami. Jak vypadají slavné krásky v upraveném i neupraveném módu?

Natalie Portman (39) 

I na prahu čtyřicítky vypadá izraelsko-americká herečka velmi mladě. Sice nepotřebuje zakrývat nějaké velké nedokonalosti, ale trocha make-upu její krásu ještě pozvedne. Ani na červený koberec to s líčením nijak nepřehání a snaží se, aby vypadala přirozeně a svěže. A to se jí daří na jedničku.

Foto: Kathy Hutchins - Shutterstock.com, Profimedia.cz

Na první fotografii je herečka zachycena na charitativní akci WE Day v Los Angeles loni, na druhé jak telefonuje na Manhattanu ve stejné době

Leona Machálková (53) 

Je logické, že když v roce 2016 odlétala česká zpěvačka soutěžit v pořadu Pevnost Boyard, příliš se na cestu nečančala. Ono by to ani nemělo cenu. Suchý vzduch v letadle totiž stejně vysušuje pleť a elektrizuje vlasy. Rozhodně ale vypadá skvěle i bez péče vizážistů. Na letošní narozeninové oslavě Františka Janečka (76) už to ovšem byla zase ta upravená Leona, jak ji většinou známe. V modrých šatech jí to velmi slušelo.

Foto: Profimedia.cz

Je rozhodně sympatické, že se zpěvačka klidně nechá vyfotit i bez make-upu (vlevo)

Tereza Mátlová (45) 

Na co se líčit před příchodem do divadla, když to tam za vás udělají maskérky? Muzikálová a operní zpěvačka to moc dobře ví, a tak nebyl důvod, aby se doma nějak dlouze chystala. Na premiéru Fantoma opery dorazila tak, jak běžně chodí. Ovšem Český ples letos v únoru, to už byla jiná. Obecní dům si vyžádal plnou výzbroj v podobě dokonalého make-upu, krásného účesu a elegantních šatů.

Foto: Profimedia.cz

Na prvním snímku je Tereza Mátlová v roce 2018 před obnovenou premiérou muzikálu Fantom opery, druhá fotka zachycuje zpěvačku na letošním Českém plese

Demi Moore (58) 

Líčit se každý den a pro každou příležitost, to by pleť dostala pořádně zabrat. Zejména pokud jste herečka a často usedáte v maskérně. Důkazem je i americká herečka, které zbývají už jen dva roky ke kulatinám. Na běžné pochůzky se nestydí vyrazit bez make-upu a i tak by jí skutečný věk hádal málokdo. Na první fotografii je Demi Moore v roce 2019 po přistání na letišti v Los Angeles.  Před společenskými akcemi si ale herečka dává záležet na vlasech i líčení a hned vypadá ještě mladší i méně unavená.

Foto: Profimedia.cz

Do letadla zvolila herečka loni pohodlný outfit, nulový make-up a výrazné brýle, které jí zakryly část obličeje. O poznání více jí to slušelo v roce 2018 na akci jedné organizace pomáhající ženám se závislostmi na drogách a alkoholu

Keira Knightley (35) 

Běžné brázdění londýnských chodníků nebylo pro herečku natolik důležité, aby se kvůli tomu nějak zvlášť upravovala. Bulvární fotografové ale nikdy nespí, a tak ji zachytili zamyšlenou, s rozcuchanými vlasy a beze stopy make-upu. Není nutné si nic nalhávat, na další fotografii z premiéry filmu Zraněná srdce (2019) režiséra Jamese Kenta (58), ve kterém si zahrála hlavní roli, vypadá o poznání lépe. Tentokrát už totiž čekala, že ji blesky foťáků nenechají bez povšimnutí.

Foto: Profimedia, Featureflash Photo Agency Související klíčová slova - Shutterstock.com

První fotografie je z roku 2018 a herečka příliš nedbala ani na práci s hřebenem

Ariel Winter (22) 

Další herečka, známá jako Alex ze seriálu Taková moderní rodinka (2009–2020), má oproti předchozím slavným dámám jednu nespornou výhodu. Mládí v podobě pouhých dvaadvaceti let se totiž dá trumfnout jen těžko. S nedbalým drdolem, v teplákách a holínkách ale není ani ona nijak ohromující. Na pouzdrových bílých šatech a nahozenou fasádou na party před udílením cen Emmy v roce 2017 už je to jiná písnička.

Foto: Profimedia, DFree - Shutterstock.com

Letos nebylo zase tolik společenských událostí, na které je třeba se vyfiknout. Ani to ovšem Ariel Winter nemotivovalo, aby se upravila na návštěvu supermarketu

Cameron Diaz (48) 

Za holku od vedle by se dala s klidem zaměnit i blonďatá exherečka procházející se po ulici s telefonem a lahví vody. Nicméně minimálně za to, že dbá na pitný režim si zaslouží pochvalu. Když se však objevila na červeném koberci v kožených upnutých šatech, konkrétně na premiéře filmu Jedna za všechny (2014) režiséra Nicka Cassavetese (61), celý svět by jí mohl ležet u jejích štíhlých dlouhých nohou.

Foto: Profimedia, BAKOUNINE- Shutterstock.com

Na první fotografii je nenamalovaná Cameron Diaz v roce 2019 na pochůzce po Beverly Hills. A rozhodně nevypadá nijak příšerně

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek