Hlavní obsah

Chceme vypadat jako ony! Dámy nad padesát, které mají šmrnc

Foto: Profimedia.cz

S prvním šedivým vlasem a vráskou v obličeji může přijít i lehce melancholická nálada. Stárnout se ovšem dá s grácií. Důkazem jsou tyto slavné dámy, které šarm neopustil ani daleko po padesátce.

Článek

Nebojí se výrazných barev, odhalených střihů ani nejnovějších módních trendů. Vypadají zkrátka božsky a mladší generace by jim mohly jen tiše závidět. Míchají si snad doma kouzelný elixír, nebo jen ošálily matku přírodu?

Jane Seymour (67) 

Bývalé Bond girl a hlavní hrdince seriálu z devadesátých let, doktorce Quinnové, se zřejmě podařilo zastavit čas. A všímá si toho celý svět. Loni dokonce kývla na nabídku nafotit editorial do slavného pánského magazínu, a stala se tak oficiálně nejstarší ženou, která se na stránkách Playboye objevila. Nahotu ovšem na snímkách nečekejte, herečka oblékla saténové košilky, plážové šaty i chlupatý kožich.

Foto: Profimedia.cz

Herečka Jane Seymour oblékla loni na udílení cen National Film Awards v Londýně elegantní černé šaty na ramínka a její skutečný věk by jí hádal jen málokdo. O to výjimečnější je, že za její vzhled nemohou botulotoxinové injekce

Jane Fonda (81)

Americká herečka je svým vytříbeným citem pro módu proslulá a jen málokdy šlápne vedle. Zkombinovat červenou a růžovou barvu v jednom outfitu tak, aby to jeho nositelce slušelo, může být leckdy oříšek. Jane se to ovšem povedlo na jedničku s hvězdičkou. Tato dáma je živoucím důkazem toho, že věk je opravdu jen pouhé číslo. Vždyť my bychom jí tipovali minimálně o 40 let méně, souhlasíte?

Foto: Profimedia.cz

V krásném kostýmku vyrazila Jane Fonda v Los Angeles na premiéru komedie Dívčí klub, v níž ztvárnila jednu z hlavních rolí. Pokud sháníte vtipný film na páteční večer, určitě doporučujeme zhlédnout právě tento

Diane Keaton (73) 

Oblíbenkyně Woodyho Allena patří mezi vzácné hvězdy, které nepodstoupily žádnou plastickou operaci, ale jak sama tvrdí: „Nikdy neříkej nikdy.“ Šatník Diane Keaton hýří nápady i energií a je promyšlený do posledního detailu. Šmrncovní sedmdesátnice se přiklání většinou spíše k pánskému stylu, nikdy nezapomíná na doplňky, a výsledek je vždycky šik.

Foto: Profimedia.cz

Diane Keaton miluje saka, kalhoty i klobouky v pánském stylu a tyto prvky jí ohromně padnou. Sympatické je také to, že plastikou nepolíbená herečka vsadila na svou přirozenou barvu vlasů a hrdě ji nosí

Leona Machálková (51) 

Nestárnoucí zpěvačka s úderem padesátky snad ještě více rozkvetla. Do společnosti vyrazila v lichotivých pouzdrových šatech s ornamenty, které podtrhly její už tak krásnou postavu. Elegantní model ozvláštnila ledvinkou v pase a s přehledem dokázala, že se tento aktuální trend netýká jen mladších ročníků.

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Leona Machálková zraje jako víno a každým rokem je krásnější. Zkrátka je znát, že o sebe dobře pečuje

Lucie Bílá (52)

V naší top pětce nemůže chybět ani několikanásobná česká slavice a miláček národa Lucie Bílá. Zpěvačka totiž nosí křiklavé barvy a výrazné doplňky i mimo divadelní prkna. Myslíte si, že červené šaty s mašlí ženám nad padesát nemohou slušet? Opak je pravdou. Lucii vykouzlily nádhernou siluetu i mladistvý vzhled.

Foto: Profimedia.cz

Lucie Bílá červenou opravdu umí nosit a její nohy by jí mohla závidět kdejaká dvacítka

Jaká slavná tvář to vyhrála u vás? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek