Hlavní obsah

Chcete mít svěží oči po celý den?

Foto: Ocutein.cz

Základem je slzný film, který chrání vaše oči před opotřebením!

Staráte se o pokožku těla, vlasy, nehty, pleť, ale často zapomínáte na své oči! Máte je unavené, začervenalé a bolí vás? Tak to máte nejvyšší čas začít o ně vhodně pečovat.

Článek

Nechcete-li přijít o svůj dobrý zrak, musíte o oči pečovat a chránit je. A to nejen tak, že je nebudete přetěžovat dlouhým mžouráním do obrazovky počítače nebo čtením při špatném osvětlení, ale především tím, že budete dbát o jejich dostatečné zvlhčení a potřebný odpočinek.

Proč vaše oči volají o pomoc?

Vnější vlivy se na stavu očí podepisují nejčastěji. Ať už se jedná o prach, suchý vzduch z klimatizace nebo topení, ostré slunce anebo dlouhodobou námahu. To všechno doléhá na oči drtivou silou. Jedním z nejčastějších projevů je takzvaný Syndrom suchého oka. Trpí jím zejména lidé, kteří pracují v uzavřených prostorách, a navíc se soustředěně několik hodin v kuse dívají do monitorů počítačů. Další nejčastější kombinací je puštěná klimatizace a řízení automobilu. Oči se velmi opotřebovávají právě tímto zvýšeným důrazem na pozornost, kdy méně mrkáte.

Foto: Ocutein

Soustředěné dívání do monitoru nebo při řízení auta vaše oči velmi zatěžuje

Příčinou potíží je porucha slzného filmu, jež má vliv na poškození očního povrchu a vede k výraznému subjektivnímu pocitu diskomfortu. Pokud se slzný film odpaří, následky se projeví řezáním či pálením očí, pocitem cizího tělesa v oku, pocitem unavených očí, bolestí či otokem víčka. V oku můžete pozorovat také zarudnutí.

Pokud se tento stav nijak neřeší, dochází k trvalým následkům poškození povrchu očí, což může vést až ke zhoršenému vidění. S vážnými a dlouhodobými potížemi byste proto vždy měli vyhledat očního lékaře.

Po čem vaše oči touží?

Kvalitní brýle s UV filtrem a zvlhčující oční kapky, které vám v případě potřeby pomohou, by měly být stálou součástí obsahu vaší kabelky. Pokud potřebujete opravdu rychlou úlevu pro své unavené a namáhané oči, mějte vždy po ruce oční kapky OCUTEIN SENSITIVEz prémiové řady Da Vinci Academia, které koupíte v lékárně. Tyto kapky zajišťují 100% úlevu pro podrážděné, unavené a červené oči. Svým složením odpovídají lidským slzám, a proto jsou vhodné i pro velmi citlivé oči.

Foto: Ocutein.cz
Více

100% úleva pro podrážděné, unavené a červené oči

Oční kapky OCUTEIN SENSITIVE zajišťují vysokou hydrataci a lubrikaci oka a zaručují tak okamžitou úlevu očím. Díky obsahu dvou účinných látek – hyaluronanu sodného a hypromelosy obnovují přirozený slzný film. Jen neporušený slzný film zachovává zrakovou ostrost a vytváří v očích příjemný pocit. Oční kapky OCUTEIN SENSITIVE byly vyvinuty pro celodenní nošení kontaktních čoček všech druhů bez vysychání, mlžení a řezání v očích, a navíc prodlužují jejich životnost.

Oční kapky Ocutein Sensitive zakoupíte ve své lékárně nebo v e-shopu www.zlekarny.cz.

Nezapomeňte, že vaše oči jsou nenahraditelné. Dopřejte jim proto péči, která jim vrátí jiskru!Více informací naleznete na www.ocutein.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama