Hlavní obsah

Editorial: O čem jsme s hvězdami klábosili při pečení cukroví?

Foto: Greta Blumajerová

Máte napečeno? My už skoro ano!

16. 12. 2013

Spolu s námi jste letos mohli nahlédnout do předvánoční kuchyně tváří známých z televize, divadla i koncertů. Jaké jsou hvězdy ve chvíli, kdy jsou fotoaparáty i kamery vypnuté? Tady jsou střípky!

Článek

Vánoční seriál s názvem Hvězdné cukroví na ProŽeny.cz jsme si tentokrát s kolegyní Janou Chmelíkovou rozdělili napůl. Zatímco Jana trávila chvíle s bloggery a profesionálními cukrářkami, já volal známým tvářím a ptal se jich, jestli by se nepodělily o nějaký vyzkoušený recept na vánoční sladkosti.

První, kdo do naší redakce dorazil, byla moderátorka Aneta Savarová. Věděli jste o ní, že úplně původně chtěla být profesionální klavíristkou? Jak ale přiznala, přeháněla to s cvičením a kvůli zdravotním potížím rukou se „musela“ vrhnout na jinou dráhu – tu novinářskou.

Hned po ní následovala choreografka a moderátorka Kristina Kloubková, se kterou se známe už několik let. Jen se od té doby hodně změnilo. Má nového partnera a s ním i nádhernou dceru Jasmínku. Probrali jsme porod, dětské hlášky i veškeré fotky, a než jsme se nadáli, byly tři plechy rohlíčků upečené. A vlastně nám i bylo líto, že jsme těsta neudělali dvojitou dávku.

Pečení se zprávařkou Terezií Kašparovskou se zase neslo v duchu vánočních nákupů. V druhé polovině listopadu prý obyčejně už mívá všechny dárky nakoupené a zabalené! Letos ale trochu zaspala, a tak jsme si společně zanotovali na téma „hrůza, těch lidí v obchodech“...

Foto: Jakub Jurdič

Sabina se s vámi poděli o rodinný recept na zázvorky. Už ve čtvrtek!

S herečkou Uršulou Klukovou jsme si před začátkem přípravy cukrových sušenek zase probrali téma domácích mazlíčků. Popisovala, jak musela doma skamarádit malého čivaváka s kocourem. Výsledkem týdenní terapie prý byla spousta šrámů, byt naruby, potrhané ouško, ale i přátelství na život i na smrt.

No a pátou „statečnou“ byla zpěvačka – SuperStar Sabina Křováková, která se s vámi už tento čtvrtek podělí o recept na staročeské zázvorky. Byla stejně plná energie a „střelená“ jako na obrazovce. Vyprávěla o vánočních koncertech, chystané desce, která prý už bude „jen podle ní“, a také o klipu.

Vím, že si někteří z vás v diskusích stěžovali, že by větší užitek udělaly vyloženě tradiční recepty. Ale věřím, že ti, kdo chtěli, si jich spoustu našli v našich předchozích vánočních seriálech. A pokud alespoň někdo díky nám obohatil svůj tradiční repertoár cukroví, mělo to smysl.

Přeji vám i sobě krásné Vánoce a rodinu šťastnou a pohromadě. Množství dárků, hory cukroví, a jestli bude sníh, nebo ne, řešme, prosím, až potom.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek