Hlavní obsah

Editorial: Velikonoce se blíží. A s nimi zahrádkářské orgie!

Foto: Greta Blumajerová

Těšíte se spíš na Velikonoce, nebo na start zahradnické sezony?

16. 3. 2015

Velikonoce se kvapem blíží, což je skvělé! Právě během velikonočního víkendu mi totiž na chatě konečně pustí vodu, a tím odstartují masivní zahradnické orgie :-).

Článek

Je mi ale jasné, že zatímco já řeším objednávky květin, keřů a stromů a plánuju, co kam zasadím a co kde vybuduju, většina lidí během Velikonoc oslavuje úplně jiné věci :-). Vyzdobit byt či dům, napéct beránky, namalovat vajíčka, přežít pomlázku, a případně vzpomenout na toho, kvůli komu se tento svátek slaví, to je to, oč tu běží.

My jsme se letos rozhodli, že se vám Velikonoce pokusíme vylepšit. Tak předně u nás můžete vyhrát foťák. Stačí k tomu maličkost – zúčastnit se fotosoutěže o nejhezčí jarní dekoraci! Růžový Canon získá ten, jehož fotografie nasbírá nejvíc bodů (srdíček). Vzhledem k tomu, že dekorace zdobí většinu českých domovů, to zas není tak těžké, ne?

Speciální velikonoční záložka ode dneška přibyla i v sekci Bydlení v našich Nákupech – pěkně na jednom místě v ní najdete dekorace, které se k tomuto svátku vážou. 30. března pak spustíme naše tradiční pohlednice, a navrch hned dva články chystá kolegyně Renata. Jedním z nich bude video návod na krásné závěsné vajíčko, ten druhý přinese tipy na dekorace, které si můžete vyrobit doma z věcí, které se polozapomenuty vyskytují ve většině domácností.

Aspoň tedy doufám, že na to Renata bude mít čas – momentálně je zahlcena výrobou dekorací z korkových zátek a betonu, které si u ní objednala většina kolegyň a kolegů. A jak jistě chápete – zahradnická sezona se blíží, a já tudíž opravdu potřebuji mít včas hotový ten květináč ze zátek a betonové pítko pro ptáčky! :-).

Přeji Vám příjemný týden!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.