Hlavní obsah

Oscarový galavečer: Zkoukněte šaty a róby slavných hvězd!

Foto: Isifa

Brad Pitt a Angelina Jolie. Ani tahle kráska nepředvedla nic extra. Róba od Elieho Saaba je krásná, ale nezasloužily by si Oscary něco víc?

Cate Blanchett a Lupita Nyong'o získaly Oscara, Sandra Bullock slavila úspěch své Gravitace. Ceny Americké filmové akademie jsou rozdány. Jak to slušelo hvězdám na červeném koberci?

Článek

Zatímco po filmové stránce ovládly Oscary filmy 12 let v řetězech, Gravitace a Klub poslední naděje, po té módní zvítězila nuda. Žádné dramatické róby, originální střihy ani výrazné barvy se nekonaly. Šaty byly jistě krásné, ale na Oscary? Posuďte sami!

Foto: Isifa

Sandře Bullock barva šatů značky Alexander McQueen vyloženě sluší

Foto: Isifa

Cate Blanchett získala zlatou sošku za hlavní roli ve filmu Jasmíniny slzy. A přiznala, že róba od Giorgia Armaniho byla překvapivě těžká

Foto: Isifa

Penélope Cruz kritici za róbu značky Giambattista Valli moc nepochválili

Foto: Isifa

Kerry Washington by mohla jít vzorem všem nastávajícím maminkám

Foto: Isifa

Camila Alves, manželka oceněného Matthewa McConaugheyho, oblékla šaty od Gabriely Cadeny, boty od Charlotty Olympia a šperky pocházející z dílny Lorraine Schwartz

Foto: Isifa

Překvapivě umírněná Lady Gaga oblékla model od značky Versace

Co říkáte letošní oscarové módě?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.