Hlavní obsah

Inteligentní prádlo dobývá český trh!

Z této podprsenky Magic Up přímo vyzařuje luxus a originalita!

Už i na českém trhu se objevilo prádlo značky Agio Milano. Tato značka vyrábí moderní, inteligentní prádlo, které dokáže reagovat na individuální potřeby žen. Chcete vědět víc?

Článek

Už jste slyšely o podprsenkách značky Agio Milano? Rádi vám představíme nové modely tohoto revolučního prádla!

Značka Agio Milano vyrábí podprsenky hlavně pro ženy s menším poprsím. I přesto, že se specializuje na méně obdařené ženy, je tato značka oblíbená i mezi ostatními ženami. Vizí této značky je spokojená žena. Taková, která miluje svůj plnější a svůdnější dekolt.

Jak toho docílit?

Oblékněte si jeden z modelů značky Agio Milano a vyzkoušejte to na vlastní kůži. Jeden z nejoblíbenějších modelů je podprsenka Magic Up. Má speciální gelovou výztuhu, která okamžitě reaguje na vaši tělesnou teplotu, a díky ní se přizpůsobí aktuálním tvarům vašeho hrudníku. Perfektně tak kopíruje tvar ňadra a dodává mu plnější vzhled. Kromě této magické výztuhy má všechny výhody push-up podprsenky. Takže hezky prsa vymodeluje a opticky je zvětší. Design těchto podprsenek je dobře promyšlený, zvýrazňuje ženskou osobnost a upoutává pohledy mužů.

Dalším jedinečným modelem je model Smart Memory. Tento typ podprsenky je novinkou značky Agio Milano! Smart Memory je podprsenka vyztužená speciální paměťovou pěnou, která reaguje na kontakt s pokožkou, a ihned se přizpůsobí vašim křivkám. Memory (paměťová) pěna poprsí neutlačuje, ale tvaruje se podle něj a přizpůsobuje se. Pod vlivem tlaku a teploty těla se ihned změní do požadované pozice. Jedině takto bude váš dekolt vypadat přirozeně. Memory podprsenka je velmi příjemná na dotek i během nošení. Poskytuje perfektní oporu. Pěna se vždy vrací do původního stavu, je to jedna z mála podprsenek, která je schopna reagovat na změny ve vašich tělesných proporcích.

Více

Model Smart Memory

Pokud jste zoufalá a nenávidíte svá malá ňadra, značka Agio Milano vás naučí milovat se takovou, jaká jste. Jen vám s tím trochu pomůže...

Přímo pro vás byla totiž navržena podprsenka s Triple výztuhou. Tato maxi výztuha pomůže udělat z vašeho původně malého poprsí tzv. americký dekolt! Trojitá výztuha je pevná, v košíčku nijak nepřekáží. Prsa jsou vytlačena směrem nahoru. Střih košíčků zajistí, aby byla také dobře tvarována a směřovala k sobě. Takto vznikne neodolatelně plný, kulatý a opticky větší dekolt. Pokud se tedy chcete zbavit tohoto „malého“ komplexu a zvýraznit svou chloubu bez rizikových zákroků plastických chirurgů, je tato Triple Push Up určena přímo pro vás.

Podprsenka s Triple výztuhou

Jestliže jste milovnicí elegantního, funkčního prádla, jistě vám padne do oka podprsenka typu Push Up. Tyto podprsenky mají klasickou odnímatelnou výztuhu. Košíčky jsou krásně tvarovány, dobře kopírují křivku ňader a modelují perfektní dekolt. Push Up podprsenka se hodí pro malá i větší ňadra. Ocení ji zvláště ženy s rozdílnými proporcemi prsou. Jelikož jsou výztuhy odnímatelné, můžete z jednoho košíčku výztuhu vytáhnout, a udělat tak místo pro větší ňadro. V případě opačného problému můžete do košíčku přidat výztuhu navíc. Push Upky vynikají skvělým designem a krásným barevným provedením. Tato sytě červená podprsenka je hitem letošní sezony:

Více

Turo Push-Up podprsenku ocení zvláště ženy rozdílnými proporcemi prsou

Tyto čtyři druhy podprsenek Agio Milano jsou schopny uspokojit požadavky všech žen. Jsou kvalitní, příjemné a přesně ví, po čem toužíte. Pokud tedy už nechcete smutně hledět na plné dekolty modelek, sáhněte po některém z těchto kousků. Budete mile překvapeny, co s vámi tento inteligentní zázrak udělá!

Pro více obdařené ženy nabízí značka Agio Milano také velmi hezké modely. Mají dobrou konstrukci, která udrží větší a těžší prsa. Vybrat si můžete z hezkých vzorů a střihů.

Podprsenka Agio Milano pro obdařenější ženy

Pokud jste milovnicemi sehraných kompletů, jistě vás potěší, že k uvedeným modelům Agio Milano nabízí i noční košilky. Prádlo hezky sladíte s košilkou a vytvoříte neodolatelně padnoucí komplet.

Více

Neodolatelně padnoucí komplet Agio MIlano

Vše o značce AGIO Milano na stránkách internetového obchodu rajpradla.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek