Hlavní obsah

Královské děti? Jsou to nejroztomilejší raubíři!

Foto: Profimedia.cz
9. 8. 2019

Královské rodině možná v žilách proudí modrá krev, ale pořád jsou to jen lidé, což dokazují hlavně děti Kate a Williama. A že princezna nemůže vyplazovat jazyk? Charlotte vám ukáže, co si o tom myslí!

Článek

Rodina britské monarchie je pro nás někdy až skoro nadpozemská. Ale podle posledních fotek se můžete přesvědčit, že královský protokol a distingované vystupování nedodržují 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Zejména pokud se bavíme o dětech.

Čtyřletá princezna Charlotte není žádnou zakřiknutou holčičkou a my se těšíme, až její temperament rozdmýchá klid Buckinghamského paláce. Naposledy vyplazovala jazyk na fotografy při příležitosti charitativních závodů regat, které se zúčastnila celá rodina Kate  (37) a Williama (37). Rodiče závodili o pohár a čas s vnoučaty si užívali rodiče Kate pěkně u břehu.

Pozadu s grimasami nezůstal ani princ George, který nedávno oslavil šesté narozeniny, a je ještě roztomilejší než předtím. Vypadly mu přední zuby a ksichtil se na všechny strany. Zapátrali jsme i po dalších povedených snímcích Charlotte, Louise (15 měsíců) a George. A jsou to rozhodně ty nejlepší fotky, které dnes uvidíte!

Drzá Chartlotte

Foto: Profimedia.cz

Princezna Charlotte na charitativním závodě regat, který s rodiči a prarodiči navštívila ve středu 8. srpna. Rozdávala úsměvy, ale na dav fanoušků a fotografy také vyplázla jazyk

Zubatý George

Foto: Profimedia.cz

Šestiletý princ George si užíval plavby po moři s kapitánskou čepicí a a místo úsměvu fotografům vystřihl vtipnou grimasu

Nabručený Louis

Foto: Profimedia.cz

Za sourozenci nezůstává pozadu ani roční Louis. Letošní ceremoniál Trooping the Colour, který se pořádá na počest královniných narozenin, ho asi příliš nebavil!

Roztomilý George

Foto: Profimedia.cz

Že je královská svatba vážná záležitost? Princ George si očividně svatbu princezny Eugenie (29), která proběhal v říjnu loňského roku, dost užil

Děti na pólu

Foto: Profimedia.cz

Královská rodina vyrazila v červnu na zápas póla a děti si udělaly zábavu po svém. Koho by zajímalo sledovat jezdce na koních s nějakými pálkami?

Venku je nejlíp

Foto: Profimedia.cz

Kopání do míče nebo nekontrolovatelné pobíhání? Princ George a princezna Charlotte jsou děti jako všechny jiné

Rádi sledujete královskou rodinu? Přečtěte si také, čím vévodkyně Meghan opět namíchla Brity.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.